Зворотний зв'язок
Біографія
Бути корисним людям не на словах, а
конкретними вчинками.

Біографія

Микитась
Максим Вікторович
Народження: 13.09.1980 року м. Прип'ять Київської області
Освіта: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Сім'я: Одружений, виховує двох доньок
Захоплення: Спорт, музика (гітара)

 

Максим Вікторович Микитась- народний депутат України VIII скликання, екс-президент Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд», депутат Київської міської ради VII скликання (2014—2015 роки), віце-президент Академії будівництва України - керівник напрямку "Будівельні організації", кандидат економічних наук.

Народився 13 вересня 1980 року в місті Прип'ять Чорнобильського району Київської області в родині енергетиків. Батьки працювали на Чорнобильській АЕС. Після аварії на ЧАЕС в шестирічному віці переїхав разом з родиною до Києва. У 1997 році із відзнакою закінчив київську середню школу № 286.

Освіта

У 2002 році з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит». Здобув кваліфікацію магістра з фінансового менеджменту. У 2003-му став сертифікованим фахівцем з управління проектами категорії «Д» (сертифікат Української асоціації управління проектами «УКРНЕТ»). У 2013 році отримав ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (економіка будівництва)» в Київському національному університеті будівництва і архітектури. У 2014 з відзнакою закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Кар'єра

Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді економіста з фінансової роботи групи управління проектом «Армянськ» і групи управління проектом «Титан і Каборга» в ВАТ «Південтеплоенергомонтаж». З 2004 по 2007 роки обіймав посади заступника голови правління з економіки та фінансів, а також голови правління ВАТ «БМУ Київської ТЕЦ-6». Участь в будівельних проектах (будівництво електростанції, монтаж генератора) остаточно визначили вибір професії. Максим вирішив піти по стопах батька і присвятити себе будівництву.

З 2007 по 2010 рік обіймав посади генерального директора і директора будівельних організацій ТОВ БК «Укрбудмонтаж» і ПрАТ «Київсоцбуд». З червня 2010 року — президент Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд». З приходом Микитася корпорація почала активно розвивати житлове будівництво, зробивши акцент на доступні квартири в будинках економ-класу. У 2014 році «Укрбуд» ввів в експлуатацію 210 тис. м.кв. житла. До кінця 2015 корпорація здала ще 330 тис. м.кв. Крім того, корпорація як єдиний український підрядник Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) забезпечує будівництво об'єкту «Укриття-2» на Чорнобильській атомній електростанції.

Депутат Київської міської ради

У червні 2014 року став депутатом Київської міської ради. Пройшов як безпартійний за списком політичної партії «УДАР». Увійшов до складу депутатської фракції «УДАР-Солідарність». У Київраді Микитась отримав місце заступника голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. У жовтні 2015 року напередодні чергових місцевих виборів в Києві депутат заявив, що не балотуватиметься на наступний термін, але продовжить благодійну діяльність.

Депутат Верховної Ради України

17 липня 2016 року на проміжних виборах до Верховної Ради був обраний народним депутатом. Пройшов самовисуванцем по одномандатному виборчому округу №206 (Чернігівська область). Микитась набрав 31,45% голосів виборців, випередивши найближчого суперника майже на 5%. 8 серпня 2016 року під час засідання Кабінету міністрів України звільнений з посади президента корпорації "Укрбуд" у зв'язку з обранням народним депутатом. 17 серпня 2016 року Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Микитася народним депутатом.

Благодійність

Організатор громадської ініціативи «Добрі справи». Під його опікою перебувають кілька підрозділів бійців АТО, які забезпечуються спорядженням, автомобільною технікою, отримують допомогу з ремонтом і постачанням паливно-мастильних матеріалів. У розпал літніх пожеж та горіння торфовищ Микитась забезпечив паливом київських пожежних.

Активно підтримує гравців спортивно-реабілітаційного клубу з волейболу сидячи «Славутич». Команда кілька разів ставала переможцем чемпіонату України, а в 2014 посіла перші сходинки на трьох міжнародних турнірах в Прибалтиці та Білорусі.

За підтримки ініціативи Микитася побудована недільна школа Свято-Вознесенського храму Української православної церкви в Голосіївському районі Києва. У 1907 році в цій церкві обвінчалися знаменита українська поетеса Леся Українка і музикознавець-фольклорист Климент Квітка.

Особисте життя

Батько Максима Микитася — Віктор Григорович Микитась (25 травня 1946 року — 30 березня 2016 року, народився в місті Жовті Води, Дніпропетровська область) — екс-голова наглядової ради ПрАТ «Укренергомонтаж». Почесний енергетик України, нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора та «Знак Пошани». На момент вибуху четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції 26 квітня 1986 був головним інженером. Із перших днів керував операцією по локалізації аварії.

Мати, Лідія Григорівна Микитась (Красножон) (народилася 8 листопада 1950 року), на момент аварії також працювала на ЧАЕС. Після вибуху її з шестирічним Максимом евакуювали до Києва.

Максим Микитась одружений, виховує двох доньок. Захоплюється спортом, музикою, грає на гітарі.

Звання та нагороди

Орден Української православної церкви Святителя Миколи Чудотворця
Орден Української православної церкви Святителя Феодосія Чернігівського
Орден Української православної церкви святого апостола Андрія Первозваного
Почесна грамота Кабінету Міністрів України та Почесна грамота Київської міської державної адміністрації — «за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм» (2013)
Титул «Людина року — 2014» в номінації «Бізнесмен року» загальнонаціонального проекту «Людина року» (2015).

Зворотний зв'язок