Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниБез краваток: Максим Микитась у неформальній обстановці поспілкувався з чернігівськими журналістами

Без краваток: Максим Микитась у неформальній обстановці поспілкувався з чернігівськими журналістами

23.06.2016
0 коментарів

Без краваток: Максим Микитась у неформальній обстановці поспілкувався з чернігівськими журналістами

Що може бути кращим ніж відверта розмова за чашечкою кави чи чаю? Особливо, коли по одну сторону столу «зубаті акули пера», а по іншу – кандидат у народні депутати. Саме у такий неформальний спосіб Максим Микитась поспілкувався з чернігівськими журналістами та відповів на усі їхні гострі запитання. На відкритому майданчику за чаєм та холодним морсом журналісти без жодної цензури цікавились усім чого бажали. Розмова була відвертою та досить продуктивною. Максим Микитась каже, що віддає перевагу саме такому формату спілкування. 

У першу чергу журналістів цікавила програма Максима Микитися та план дій щодо змін життя як людей, так і регіону загалом. За словами Максима Микитася його програма написана для людей та разом з громадою Чернігівщини, адже він багато їздив по селах області, вивчав та аналізував глобальні проблеми, які сьогодні найбільше турбують жителів нашої області. 

– Програма включає цілі напрямки роботи та шляхи, якими ми будемо рухатись. Енергозбереження, розвиток сільського господарства, підтримка молоді, забезпечення людей робочими місцями, підтримка шкіл та дитячих садочків, людей з особливими потребами та багато іншого, - пояснив максим Микитась.

Він також наголосив на тому, що завдяки проведеним громадським слуханням, сьогодні вже частково реалізуються окремі засади його програми. 

– Ми зрозуміли, що у людей дуже багато проблем, особливо в селах, тому вже почали реалізовувати нашу програму. Мова йде про будівництво дитячих майданчиків, проведення благоустрою у дворах, ремонту шкіл, дитячих садочків, підтримки спортсменів. Ми вже активно працюємо над багатьма питаннями та досягли певних успіхів, - додав Максим Вікторович.

Чернігівські журналісти залишилися задоволеними від зустрічі, бо, по-перше у них було достатньо часу а неформальне спілкування налаштовувало на відвертість. По-друге, вони отримали відповіді на усі свої запитання. За їхніми словами такий формат зустрічей з кандидатами в депутати є досить цікавим з точки зору отримання інформації та кращого розуміння самого потенційного народного обранця. А Максим Микитась вкотре довів, що є відкритою людиною, яка готова не лише слухати, а й відповідати, якщо хочете, звітувати за свої дії. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок