Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниЧернігівські журналісти на власні очі побачили всі таємниці Чорнобиля

Чернігівські журналісти на власні очі побачили всі таємниці Чорнобиля

21.05.2016
0 коментарів

Чернігівські журналісти на власні очі побачили всі таємниці Чорнобиля

Чернігівські журналісти та активісти відвідали Чорнобильську атомну електростанцію, зону відчуження та місто-привид Прип’ять в рамках прес-туру, який організував голова будівельної компанії «УкрБуд» Максим Микитась. Фактично, екскурсія пройшла стопами знятого за ініціативи Максима Микитася фільму «Чорнобиль: зона майбутнього». – Сьогодні основне завдання для нас – це успішне майбутнє Чорнобиля. Я вірю в те, що з часом ця зона стане справжнім центром альтернативної енергетики. Тут величезна територія на якій можна розмістити сонячні батареї, вітряки. Це дозволить вдихнути нове, безпечне життя в Чорнобиль, - наголошує Максим Вікторович.

Екскурсія вийшла напрочуд насиченою на враження. Учасники прес-туру на власні очі побачили, що сьогодні відбувається в Чорнобилі, відвідали будівельні майданчики: «ХОЯТ-2» (сховище відпрацьованого ядерного палива), новий конфаймент, оглядовий павільйон проекту «Укриття», побували у Прип’яті.

Максим Микитась та працівники компанії «УкрБуд» розповіли та показали гостям, як відбувається високотехнологічне будівництво каркасу в четвертому енергоблоці, де можна виконувати роботу лише по 2-3 хвилини на день, більше - заборонено усіма можливими протоколами про безпеку і захист здоров’я людини. У грудні на цей каркас, який будує «Укрбуд» планують насунути захисну арку. – Ми хочемо, аби якомога більше людей зрозуміли, що саме відбувається в зоні відчуження, тому й запросили сюди журналістів, активістів, - розповідає голова компанії «УкрБуд» Максим Микитась. – Сьогодні більше 1000 працівників компанії «УкрБуд» ведуть професійні та високоточні будівельні роботи, аналогів яких немає ніде в світі. До речі «УкрБуд» - єдина українська компанія, яка працює на ЧАЕС. Це результат довіри та визнання з боку ЕБРР, який фінансує будівництво в Чорнобилі. Ми працюємо з усією відповідальністю, адже мова йде про безпечне майбутнє наших дітей, - наголошує Максим Микитась. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок