Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниЩо зробив Максим Микитась за три роки роботи на Чернігівщині?

Що зробив Максим Микитась за три роки роботи на Чернігівщині?

07.07.2019
0 коментарів

Чернігівщина — одна з найбільших областей України. Вона має досить непросте географічне розташування, спільні кордони з Росією та Білоруссю, що теж не полегшує обстановку. Тож нині, як ніколи, важливо, щоб саме цей прикордонний куточок України почувався захищеним, економічно стабільним і спроможним. Народний депутат Максим Микитась за три роки роботи у Верховній Раді якраз і намагався втілити в життя саме ці плани. Це перший нардеп, який цілеспрямовано зміцнював Чернігівщину: її освіту, медицину, соціальний сектор, дороги тощо. Про найуспішніші проекти, які були реалізовані протягом цих трьох років, ми вам зараз і розповімо.

Медицина

За сприяння Максима Микитася на базі 4-ї міської лікарні Чернігова запрацював сучасний реабілітаційний центр із необхідною апаратурою та функціоналом. Тут є кілька кабінетів фізичної реабілітації, підвісний модуль, вертикалізатор, мотомед, кабінет ерготерапії, кінезіотерапії та багато іншого.

Також стараннями нардепа виділили кошти на закупівлю високоточної медичної апаратури — на придбання кількох датчиків та програмного забезпечення для доповнення комплекту апарата ультразвукового обстеження нідерландської марки «Філіпс». Мова йде про такі датчики: лінійний, ендовагінальний та кардіологічний.

За безпосередньої участі Максима Микитася було виділене фінансування на облаштування сучасного приймального відділення в хірургічному корпусі Чернігівської обласної лікарні.

Уперше в Ріпкинському районі є увага до найменших пунктів здоров’я. Там усе має бути сучасним, якісним, із ремонтом. Мова йде про комплексне забезпечення закладів одразу для 7 населених пунктів — Радуля, Сибережі, Замглаю, Вербичів, Малинівки, Нових Яриловичів і Добрянки. Тобто для закладів первинної ланки, що підпорядковані Ріпкинському центру первинної медико-санітарної допомоги.

Яке ж забезпечення мається на увазі? Меблі й технічне оснащення, витратні матеріали на кшталт приладу для вимірювання рівня глюкози в крові разом зі спеціальними тест-смужками, уже не кажучи про такі дрібнички, як медичні пінцети чи кровоспинні джгути.

У Добрянці старанням народного депутата укомплектували шкільний медкабінет. Ще раніше громада села Петрушів отримала твердопаливний котел для місцевого ФАПу. Нині в умовах подорожчання газу котел дуже виручає заклад. Він здатний нагріти приміщення за лічені хвилини.

У Киїнці та Іванівці в Чернігівському районі добудовують дві амбулаторії. Окрім того, за сприяння народного депутата Максима Микитася ще позаторік Іванівка отримала кошти на оснащення своєї амбулаторії — на меблі, апаратуру, витратні матеріали.

Освіта

Ще в 2016-му Максим Микитась допоміг будматеріалами одній із найбільших шкіл області — 35-й у Чернігові. Також є співпраця з Палацом культури художньої творчості дітей, юнацтва і молоді на Шерстянці, де за сприяння громадської приймальні нардепа вдалося закупити спортивні мати, а також допомогти молодій співачці Ользі Марунчак, яка займається вокалом там же, придбати квитки на два фестивалі у Львові та Вінниці.

Зусиллями народного обранця школи у Вербичах, Добрянці та Любечі отримали фінансування на закупівлю нових меблів та комп’ютерної техніки. У Ріпкинській школі № 2 із поглибленим вивченням іноземних мов завдяки допомозі, яку ініціював Максим Микитась, запрацював другий лінгафонний кабінет, школа закупила м’які куточки.

У Ріпкинській гімназії імені Софії Русової вперше за багато років зробили повну реконструкцію покрівлі. Дах надійний, із металочерепиці. Окрім того, у школі замінили кілька вікон на металопластикові.

В Олешнянській школі також іде ремонт і міняють вікна. Тут замінюють 11 великих фасадних вікон та вхідну групу (двері).

Також на етапі реалізації — заміна вікон у Замглайській школі. Уже встигли оновити близько семи десятків вікон і встановити нові вхідні двері, на черзі — заміна ще майже такої ж кількості рам.

Завдяки Максиму Микитасю Замглайський садок цієї зими отримав кошти на оновлення ігрових куточків, дитячих меблів і м’якого інвентарю.

Торік за ініціативи Максима Микитася в Михайло-Коцюбинській гімназії замінили майже дві сотні вікон і два десятки дверей, плюс великі вітражні вікна у двох спортивних залах. За сприяння Максима Микитася для цього закладу також були виділені кошти на закупівлю мультимедійного проектора та меблів.

В Олишівці також замінили левову частку старих вікон. Одначе кошти вдалося використати настільки ощадливо, що утворився залишок. Але й він не пропав — ці гроші витратили на закупівлю дверей у класи. Ця школа й Киселівська та Гончарівська гімназія теж отримали кошти на закупівлю меблів та комп’ютерної техніки.

Школі в Трисвятській Слободі нардеп допоміг придбати новий холодильник, шкільне приладдя, енергоощадні світильники. Також за його ініціативи школа отримала кошти на ремонт: тут замінили майже три десятки старих віконних профілів на металопластикові та кілька дверей.

Інфраструктура

Тут головні акценти — освітлення, дороги, благоустрій. Найважливіші проекти в цій галузі — заміна ліхтарів вуличного освітлення в Добрянці та Замглаї. У першому селищі були виділені кошти на повну реконструкцію вуличного освітлення одразу трьох вулиць селища, у другому — закупили і встановили 60 ліхтарів.

Окрім того, в Добрянці оновили дороги в центральній частині селища, встановили новий зупинковий комплекс. У Замглаї здійснили благоустрій — установили паркан на вул. Заводській та гарну дерев’яну альтанку в центрі селища, якраз поруч із дитячим майданчиком, який свого часу теж допоміг установити Максим Микитась. Нова альтанка є і в Любечі.

Наприкінці минулого року були придбані кілька великих пічок-булер’янів для клубів у Великій Вісі та Петрушах (Ріпкинський район), а ще — для Свято-Покровського храму у Ведильцях (Чернігівський район). Також у Ведильцях установили новенький ігровий майданчик.

У під’їздах кількох будинків у Чернігові на вулицях Самоквасова та Гагаріна зроблений якісний ремонт. Нові світильники, вікна, двері, вказівники, а подекуди й лавочки зі свіжою фарбою та стіни з побілкою прикрашають житлові будинки. Саме народний депутат ініціював виділення коштів на комплексне оновлення у майже десятку блочних п’ятиповерхівок.

На Шерстянці в Чернігові реалізується проект із будівництва міні-стадіону. У Новозаводському терцентрі придбали соціальне таксі.

Свого часу саме завдяки Максиму Микитасю вдалося відремонтувати покрівлю гуртожитку в селищі Гончарівському, надати кошти на роботи зі спорудження тут пам’ятника Тарасові Шевченку.

За ініціативи народного депутата й автомобільні дороги району отримали фінансування. Що за ці кошти ремонтуватимуть? Відповідь: майже 4 км доріг.

Це ділянки автошляхів Мохнатин — Рябці, Малинівка — Стаси, буде робитися під’їзд до села Олександрівки, а також дорога Михайло-Коцюбинське — Андріївка окремими ділянками.

Була зроблена дорога в с. Киїнка на вул. Дружби. І, що важливо, можна пересвідчитися в нормальній якості ремонту — усі, хто мав нагоду їхати нею, можуть підтвердити: покриття неушкоджене.

Завдяки сприянню народного депутата в Іванівці зводиться Центр надання адмінпослуг, уже цього року він буде готовий.

 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок