Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниДепутат для людей - народний депутат

Депутат для людей - народний депутат

18.07.2017
0 коментарів

Незважаючи на літо, сади-городи, відпустки, до громадської приймальні народного депутата Максима Микитася звертаються десятки людей. Одні приходять із проханням про допомогу, інші — за юридичною підтримкою. Є і такі, які просто йдуть за порадою або пропонують свою допомогу.

За останні два місяці значно збільшилася кількість людей, які приходять лише для того, щоб подякувати народному депутату за добру справу, вітання з днем народження, увагу. Деякі навіть розповідають, що раніше не зовсім довіряли Микитасю, бо він не місцевий і до проблем чернігівців (як вони тоді думали) йому байдуже. Але з часом ця думка змінилася.

Він сприяє виділенню коштів на ремонти шкіл та медичних закладів, ремонти доріг тощо. Кажуть, що деякі чернігівські депутати не зробили й десятої частини того, що вдалося втілити в життя Максиму Микитасю. А ще їм подобається, що він не робить гучних порожніх заяв, не б’є себе кулаком у груди, не кричить з екранів телевізорів про любов до народу, а просто виконує свої обіцянки.

Виїзна громадська приймальня Максима Микитася

Такий формат роботи з виборцями вже давно до вподоби в настелених пунктах Чернігівського та Ріпкинського районів. На місце виїжджають представники та юрист приймальні. Вони надають консультації, приймають листи до народного депутата, обговорюють важливі для людей питання.

За останні два місяці виїзна приймальня побувала в ОТГ Гончарівське, селах Ладинка, Нові Яриловичі, Ковпита, Іванівка, Радуль.

Основні питання стосувалися юридичних консультацій з питань оформлення спадщини, земельних питань тощо.

Селищний голова ОТГ Гончарівське Віталій Рудник сказав, що такий формат спілкування з виборцями є найбільш оптимальним і оперативним: «Взяти хоча б жителів Гончарівського. Далеко не кожен може кинути справи, щоб витратити день на поїздку до Чернігова аби передати звернення до народного депутат у нагальному питанні. Людям похилого віку не дозволяє здоров’я, а молодим під час нікуди пристроїти дітей. А тепер — без проблем. Ми знаємо, що у такий-то час, у такий-то день приїдуть представники Микитася, яким можна передати звернення до депутата, або отримати потрібну консультацію».

Сам Максим Микитась говорить, що це найбільш оперативний формат спілкування з виборцями і таким чином він дізнається про усі проблеми людей і, у разі необхідності, може надати потрібну допомогу.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок