Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниДепутат Максим Микитась іде на вибори від Чернігівщини

Депутат Максим Микитась іде на вибори від Чернігівщини

19.06.2019
0 коментарів

Максим Микитась подав документи у ЦВК. На дострокових парламентських виборах він іде в Раду самовисуванцем в одному з округів Чернігівщини.

За даними соціологів, саме він лідирує за рівнем довіри в області – йому довіряють понад 60%. Експерти пояснюють, за неповних три роки депутатської каденції тут були реалізовані численні проекти з благоустрою, розвитку доріг, медицини, освіти.

«За сприяння депутата медичні заклади отримали нове обладнання, меблі та витратні матеріали. Зокрема, на базі неврологічного відділення міської лікарні № 4 на Шерстянці з’явився сучасний реабілітаційний центр постінсультних хворих – з оснащенням, яке є хіба що в дорогих приватних столичних клініках. У селах Киїнка та Іванівка зводять нові амбулаторії», – каже завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Іванівка Марія Миколаївна Гуменюк.

Як повідомляли раніше, в окрузі № 206, де висувається Максим Микитась, зареєстровано його двійника Максима Микитася – повного тезку. Така технологія «клона» розрахована на неуважність людей і покликана відібрати голоси у лідера перегонів.

Нагадаємо, 2016 року таку брудну гру проти нього вже застосовували, тоді технічний кандидат Євген Микитась відібрав у нього 500 голосів. Та все ж нардеп здобув переконливу перемогу в окрузі, отримавши 31,45% голосів.

До округу № 206 входить частина міста Чернігів та Ріпкинський і Чернігівський райони.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок