Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниДепутатські звернення - інструмент захисту громадян

Депутатські звернення - інструмент захисту громадян

08.06.2017
0 коментарів

Під час візиту народний депутат України Максим Микитась зустрівся з мешканцями гуртожитку на вул. Попудренка, 16, які залишилися без житла й фактично без засобів до існування після обвалу стіни будинку. У результаті зустрічі до Кабміну та місцевої влади було направлено відповідні звернення та депутатські запити. Уже можна говорити про перші результати.

Нагадаємо, що трагедія сталася 12 лютого. Постраждало більш як 150 сімей. Їх розселили по гуртожитках та в готелі. Максим Микитась тоді одним із перших закупив продукти харчування і передав постраждалим.

Жителі будинку розповіли народному депутату про свої проблеми та висловили побажання і очікування. «На жаль, проблема аварійності в Чернігові стосується не лише обваленого гуртожитку, а й низки інших будинків, — зазначив Максим Микитась. — Цей той сигнал, на який потрібно реагувати терміново. Щоб у подальшому уникнути таких надзвичайних ситуацій та людських жертв, які сталися в результаті трагедії на Попудренка, 16, потрібно вивчити технічний стан усіх будинків і в разі необхідності терміново вжити потрібні заходи».

Після зустрічі Максим Микитась надіслав звернення до Прем’єр-міністра Гройсмана з проханням провести перевірку гуртожитків та об’єктів житлово-комунального майна на предмет аварійності. Також забезпечити проведення експертно-грошової оцінки збитків громадян, постраждалих унаслідок обвалу стіни на Попудренка, 16, і вжити заходів щодо виплати грошової компенсації.

На сьогодні отримано позитивну відповідь від Міністерства регіонального розвитку щодо обстеження будинків та постраждалим виплачена компенсація на загальну суму 249,8 тисяч гривень.

На запит про включення постраждалих родин до списку на першочергове отримання житла в міській раді дали позитивну відповідь.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок