Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниДитяче свято від народного депутата

Дитяче свято від народного депутата

19.06.2017
0 коментарів

Напередодні Дня захисту дітей в Чернігівському філармонійному центрі було надзвичайно людно і весело! Дітвора разом з дорослими прийшла на музичну виставу «Баба Яга проти». Такий подарунок дітям зробив народний депутат України Максим Микитась до Міжнародного дня захисту дітей.

Веселий і завзятий дитячий сміх, гарний настрій заповнили філармонію. Подивитися виставу прийшли діти з Чернігова, Чернігівського та Ріпкинського районів.

Крім перегляду веселою комедійної музичної казки, в якій зустрілися старі, добре знайомі герої з новими популярними персонажами мультфільмів. Дітки також змогли взяти участь в поданні. Вони задавали питання Буратіно і танцювали з улюбленими казковими персонажами.

На виході з філармонії хлопців чекали солодкі подарунки від Максима Микита. Адже День захисту дітей - хороший привід для вручення подарунка. До того ж, закінчився навчальний рік, і почалися канікули.

Незважаючи на витає в повітрі відчуття радості і свята, не слід забувати, що і в нашій країні, і в світі є величезна кількість дітей, які потребують підтримки і захисту.

«Чимало обділених любов'ю і турботою діточок росте поряд з нами. Досить тільки зупинитися і заглянути в дитячі обличчя, щоб побачити їх тривогу, біль і страждання. Дуже важливо розуміти, що навіть тепле слово, посмішка і тим більше участь дорослого може зробити кожну дитину хоч трохи щасливішими. Адже не буває чужих дітей, всі вони - наше майбутнє, за яке у відповіді кожен з нас. Упевнений, що дітям потрібні свята і подарунки. І це теж є одним із проявів турботи дорослих », - говорить Максим Микитась.

Думки

 • Марія Миколаївна:
  «Спектакль просто чудовий! Ми з моєю правнучкою Дашенькой чудово провели час, було дуже цікаво, завзято і весело!».
 • Ірина:
  «Прийшли сюди з донечкою Анею і настрій собі підняли на весь день! Дуже яскрава і незвичайна постановка! Благодійні постановки - це завжди грандіозне, важливе і потрібне подія, особливо в День захисту дітей. Добре, що є ті, хто допомагає їм бути щасливішими, організовуючи для них такі барвисті вистави».
 • Марина:
  «Ця казка - справжня радість для будь-якого малюка! Велике спасибі за такий чудовий подарунок. Захищати і оберігати кожну дитину потрібно в першу чергу від байдужості. Хочеться, щоб всі дорослі були уважні до дітей - як до своїх, так і до чужих».
 • Жанна:
  «Постановка і правда неймовірна. Абсолютно кожна дитина має законне право на щасливе дитинство, і право це єдине для всіх дітей».
Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок