Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниДопомога постраждалим чернігівцям від народного депутата

Допомога постраждалим чернігівцям від народного депутата

12.12.2016
0 коментарів

Допомога постраждалим чернігівцям від народного депутата

Жахлива новина огорнула мешканців Чернігова. У гуртожитку за адресою Попудренка 16 Новозаводського району обрушилась стіна. З іншої сторони будинку наявна тріщина і вона збільшується. Висока ймовірність нового обвалу. Рятувальники відтісняють людей на безпечну відстань. Будівля оточена, на місці працюють 40 працівників ДСНС та залучено 11 одиниць спецтехніки. Також залучені бійці Нацгвардії та працівники патрульної поліції. На даний момент в будинку перекрили газ та відключили світло.

Максим Микитась - Допомога постраждалим чернігівцям від народного депутата

Наразі відомо, що постраждало 7 осіб, яких госпіталізовано до лікарні, пізніше ввечері під завалами дістали ще підлітка якого доставили також в лікарню. Рятувальники повідомляють, що 25-річна жінка, яку шукали в завалі гуртожитку, загинула, в неї залишилася чотирьох річна донька. Триває евакуація людей. Мешканці будинку зможуть переночувати у готелі Придеснянський та в приміщеннях шкіл.

Помічники народного депутата Микитася Максима Вікторовича поспілкувавшись з представниками влади дізналися якої допомоги ще не вистачає, відразу зреагували та надали допомогу постраждалим мешканцям. Будемо тримати ситуацію на пульсі подій та допомагати мешканцям які зазнали лиха. Закликаємо чернігівців бути небайдужими та простягнути руку допомоги для постраждалих в цій події.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок