Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниДослідження КМІС: Микитась лідирує у рейтингу довіри на Чернігівщині

Дослідження КМІС: Микитась лідирує у рейтингу довіри на Чернігівщині

17.06.2016
0 коментарів

Дослідження КМІС: Микитась лідирує у рейтингу довіри на Чернігівщині

64,6 % виборців 206-го округу планують взяти участь у виборах народного депутата, які відбудуться 17 липня. Про це свідчать результати соціологічного дослідження оприлюдненого Київським міжнародним інститутом соціології. 

Серед кандидатів найвищий рейтинг на сьогодні має Максим Микитась. За нього готові проголовувати 32,5% виборців. Враховуючи показники довіри та недовіри інших кандидатів, конкуренцію йому може скласти представник «Батьківщини» Юрій Власенко, але тільки, якщо він отримає підтримку від радикалів. Варто зазначити, що такий розвиток подій експерти не вважають високо імовірним, адже історія не пам’ятає спільних дій БЮТ та РПЛ. Очевидні відмінності в партійних кулуарах навряд чи дозволять їм піти назустріч один одному. Згідно даних дослідження, Власенку сьогодні довіряють 11,1% респондентів. Одного з лідерів Радикальної партії на Чернігівщині Дмитра Блауша підтримують 2,6% респондентів. Час у даному випадку теж не на стороні Власенка, адже потроїти свій рейтинг за 4 тижні йому навряд чи вдасться.

Окрім того, як зазначили експерти, тенденція суспільної прихильності свідчить про те, що чернігівці швидше тяжіють до кандидата, яка демонструє активну позицію та результат. Рік за роком популісти втрачають оберти громадської довіри і Чернігівщина не виключення. 

Нагадаємо, у перебігу опитування використовувався метод комп’ютеризованих телефонних інтерв’ю. Статистична похибка вибірки обсягом 808 респондентів з імовірністю 0.95 не перевищує 3,6% 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок