Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниЕксперти незалежного дослідження «Ревізор новобудов» розповіли, як оцінювали житлові комплекси «УКРБУДУ»

Експерти незалежного дослідження «Ревізор новобудов» розповіли, як оцінювали житлові комплекси «УКРБУДУ»

18.03.2016
0 коментарів

Експерти незалежного дослідження «Ревізор новобудов» розповіли, як оцінювали житлові комплекси «УКРБУДУ»

Експерти незалежного та некомерційного дослідження «Ревізор новобудов» пояснили, які критерії враховували в першу чергу при підбитті підсумків оцінювання столичних житлових комплексів. Ключовими показниками професійного рейтингу, в числі переможців якого одразу п'ять комплексів корпорації «Укрбуд», стали як характеристики самого житла - висота стель, раціональність планування, поверховість і наявність ліфтів, кількість квартир на сходовому майданчику, інфраструктура - так і фінансові умови, що надаються інвесторам. До уваги бралася не тільки вартість, але і фіксація цін у гривні, пропозиції знижок, розстрочок і кредитів. 
З огляду на існуючі високі ризики реалізації девелоперських проектів в Україні, ми оцінюємо об'єкти за наступними критеріями. Об'єкт повинен бути зданий в експлуатацію після 1 січня 2014 року або перебувати в стані готовності - «коробка» і вище. У забудовника також має бути в продажу не менш ніж 10 квартир, - розповів керівник відділу аналітики порталу address.ua Олесь Романішин. - Беручи до уваги середні ціни в кожній новобудові, ми відносимо її в одну з умовних категорій, а далі визначаємо, яка кількість характеристик оцінювання, відповідно до категорії, присутня для кожного з об'єктів. 
 
За словами експертів рейтингу, тільки збір інформації про більш ніж сотню новобудов Києва зайняв близько трьох місяців. При цьому вищі оцінки отримували комплекси тільки тих девелоперів, які надають максимум інформації про об'єкт, дозвільні документи та використовувані будівельні матеріали. 
 
 За даними четвертої хвилі дослідження «Укрбуд» став безумовним лідером по надаваним фінансовим умовам. ЖК «Казка» в Голосіївському районі визнали найкращим в нижньому ціновому сегменті. В середньому ж опинилися одразу два житлових комплекси корпорації: це переможець - ЖК «Микитська Слобода» в Солом'янському районі та лауреат - ЖК «Герцен Парк» в Шевченківському районі Києва. Крім того, іменні стели та дипломи «Ревізора новобудов» в середньому сегменті отримали житлові комплекси «Старокиївський» та «Авангард», що будуються в Шевченківському і Голосіївському районах столиці. Вони не лише визнані переможцем і лауреатом розділу «Зручність життя», а й взяли «Гран-прі» - головну нагороду рейтингу.  
 
- «Гран-прі» отримують ті об'єкти, які набрали найбільшу кількість балів, - зазначив Олесь Романишин. - Тобто підсумовуються всі бали, отримані в усіх параметрах. 
 
Нагадаємо, що в 2015 році корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію житлові комплекси «Артемівський», «Новопечерський двір», «Артеміда», «Садовий», а також будинки та секції в ЖК «Казка», «Подол-Градъ» і « Козацький ». Обсяги зданого «Укрбудом» житла зросли з 210 тис. м² до 330 тис. м². Крім цього, вже в новому році двері для мешканців відчинили будинки в комплексах «Оберіг» і «Подол-Градъ».
Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок