Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниГолова будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась привітав жителів Чернігівщини з Днем Перемоги

Голова будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась привітав жителів Чернігівщини з Днем Перемоги

10.05.2016
0 коментарів

Голова будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась привітав жителів Чернігівщини з Днем Перемоги

9 травня у селі Сиберіж Ріпкинського району він взяв участь в урочистому покладанні квітів до обеліску пам’яті загиблим у роки Другої Світової війни. - 71 рік тому героїзм наших воїнів зупинив фашистську навалу і подарував нам, майбутнім поколінням, можливість жити в мирі та злагоді на своїй землі. Низький уклін всім героям, які загинули за рідну землю, - звернувся Максим Микитась до гостей. Також голова «Укрбуду» наголосив на тому, що честь, доблесть, сміливість, мужність, воля до перемоги, героїзм воїнів Другої світової війни відродилися в їхніх онуках та правнуках, які сьогодні взяли в руки зброю, аби захистити Україну та її народ від агресора. – Я вірю в зв'язок поколінь і в те, що ми обов'язково переможемо, як це зробили наші діди і прадіди сім десятків років тому. І в Україні знову запанують мир і злагода. Бажаю всім ветеранам та їхнім родинам довгих років життя і відмінного здоров'я, - додав Максим Микитась.

Після урочистого покладання квітів Максим Микитась особисто привітав Сиберізьких ветеранів зі святом та випив з ними «фронтові» 100 грам. – Нам приємно, що про нас не забувають. Нажаль, справжніх ветеранів сьогодні лишилося дуже мало. Добре, що є люди, які підтримують нас і допомагають в такий не простий час. Я вітаю усіх зі святом і бажаю всім нам миру, - розповів ветеран війни Кезля Михайло Дмитрович. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок