Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниГромади Чернігівського та Ріпкинського районів підтримали висування Максима Микитася кандидатом у народні депутати

Громади Чернігівського та Ріпкинського районів підтримали висування Максима Микитася кандидатом у народні депутати

11.06.2016
0 коментарів

Громади Чернігівського та Ріпкинського районів підтримали висування Максима Микитася кандидатом у народні депутати

Представники громади, активісти, громадські організації Ріпкинського та Чернігівського районів підтримали висування Максима Микитася, партнера благодійного фонду «Поліський оберіг» кандидатом у народні депутати на виборах до Верховної Ради України по 206-му округу, які відбудуться у липні цього року.

Максим Вікторович – людина, яка зробила чимало добрих справ для жителів Чернігівщини, тож не дивно, що сьогодні йому довіряють авторитетні в області люди та прагнуть, аби саме Максим Микитась представляв інтереси краю та його жителів у парламенті. 
 – Максим Миктась сьогодні всіляко підтримує освітні та виховні заклади області. Він надає допомогу з ремонтом учбових приміщень, закуповує мультимедійні дошки та інше обладнання для селищних закладів освіти, будує спортивні майданчики в садочках. Окремий напрям його роботи пов'язаний із поверненням авторитету та престижу професіям вихователя, вчителя, викладача. Максим Микитась відстоює підвищення таким фахівцям зарплат та збільшення соціального забезпечення. Ми віримо, що йому вдасться реалізувати всі добрі ініціативи на посаді народного депутата, - пояснив Богдан Кашка, голова громадської організації «Болонський клуб».

Кандидатуру Максима Микитася підтримали студенти, освітяни, лікарі, науковці, юристи, організації, які опікуються «чорнобильцями», людьми та дітьми з особливими потребами, родинами воїнів АТО та переселенцями, інвалідами. - Я багато спілкуюся з колегами, що працюють у різних куточках Чернігівщини. Можу навести безліч прикладів допомоги, яку Максим Микитась надав місцевим ФАПам у ремонті. Це зрозуміло, адже професійний будівельник не може спокійно спостерігати за сумним станом приміщень, в котрих працюють медичні фахівці. Це фельдшерсько-акушерські пункти у Ріпках, Малінівці, Петрушах, Брусилові, Мньові, Киселівці, Слободі, Карховці, Халявині, Пльохові, тощо. Не лишаються поза увагою Максима Миктася і безпосередньо лікарні та лікарі. Він закуповує апаратуру, медикаменти, інвентар, допомагає з ремонтом. Тому медики, однозначно підтримують його кандидатуру і бажають перемоги на виборах, - розповіла головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віра Семендяй.

За словами Максима Миктася для нього дуже важливо, що люди високо оцінили його намагання зробити добрі справи для жителів Чергнівщини. Але Максим Вікторович не збирається зупинятися на досягнутому.  – Сьогодні головним завданням є підвищення стандартів життя мешканців регіону, бо я певен, що Полісся може стати зразком якості життя  для всієї держави. Для цього необхідно гарантувати – гідне забезпечення з боку держави тих людей, турботу про котрих вона взяла на себе: пенсіонерів, працівників бюджетної сфери, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, людей з особливими потребами, переселенців, дітей-сиріт, воїнів АТО та їхніх родин. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок