Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниГромадські організації Чернігівщини попросили Максима Микитася балотуватися на вибори

Громадські організації Чернігівщини попросили Максима Микитася балотуватися на вибори

10.06.2016
0 коментарів

Громадські організації Чернігівщини попросили Максима Микитася балотуватися на вибори

Численні авторитетні громадські організації Чернігівщини висловили свою підтримку партнеру благодійного фонду «Поліський оберіг» Максиму Микитасю і звернулися до нього з проханням та пропозицією висунути свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради України по 206-му виборчому округу, які відбудуться 17 липня цього року.

Своє рішення громадські організації, які представляють інтереси людей з особливими потребами, науковців, юристів, студентів, «чорнобильців», дітей-інвалідів, родин воїнів АТО та переселенців, пояснюють тим, що, на їхню думку, саме Максим Микитась буде депутатом, який зможе гідно представити інтереси усієї Чернігівщини у Парламенті. Представники усіх організацій мали досвід особистого спілкування з Максимом Микитасем, знають його, як успішного та досвідченого керівника, мецената, людину слова, яка завжди виконує обіцяне та зробила чимало добрих справ як для області, так і для її мешканців. 

Зокрема свою підтримку партнеру благодійного фонду «Поліський оберіг» висловила громадська організація «Союз інвалідів Чорнобиля».

– Ми звертаємося до Вас із проханням висунути свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради України по 206-му виборчому округу…Сьогодні, завдяки вашим зусиллям на ЧАЕС проводяться будівельні роботи. Ви не лише робите Чорнобиль безпечним, а постійно підтримуєте та допомагаєте численним організаціям, які представляють інтереси «чорнобильців» в Україні…Ми закликаємо Вас балотуватися на ці вибори та гарантуємо Вам свою підтримку у всіх Ваших справах. Ми віримо в те, що на посаді депутата Ви принесете багато користі не лише нам, а й усім жителям Чернігівщини, - йдеться у листі «Союз інвалідів Чорнобиля» до Максима Микитася.

Також з проханням балотуватися на вибори до Максима Микитася звернулися й студенти Чернігівщини.

- «Студентський парламент Чернігівського національного педагогічного університету» просить Вас висунути свою кандидатуру на вибори до Парламенту України… Сьогодні для багатьох з нас головним питанням є пошук роботи. А Ви – з тих керівників, які не лише будують та розвивають, а й створюють нові робочі місця, адже у очолюваній вами компанії «УкрБуд» працює понад 5000 людей, багато з яких є жителями Чернігівщини. Це дає студентам надію, на те, що вони знайдуть себе в житті і працюватимуть вдома, не шукаючи кращого життя в інших містах чи країнах. Ми впевнені, що ви зможете гідно представити інтереси всього студентства Чернігівщини у Парламенті і зробити все, аби студент отримував гідну стипендію, мав можливість вдосконалювати свої знання та вміння, відправляючись на стажування, - наголосила Вікторія Журавель. 

Загалом з листами підтримки та проханням балотуватися на вибори до Максима Микитася звернулися громадські організації «Голос Батьків», «Болонський клуб», «Студентський парламент Чернігівського національного педагогічного університету», «Рада регіонального розвитку», «Союз інвалідів Чорнобиля» та інші.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок