Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниГромадські слухання показали перші результати

Громадські слухання показали перші результати

15.06.2016
0 коментарів

Громадські слухання показали перші результати

У травні цього року з ініціативи благодійного фонду «Поліський оберіг» в різних куточках Чернігівщини пройшла серія громадських слухань. У селах і селищах за участю Максима Микита збиралися жителі і представники місцевої влади, щоб обговорити найгостріші питання і прийти до згоди шляхів їх вирішення.

«Ми організовуємо такі слухання для того, щоб зібрати максимум інформації і допомогти людям. Сьогодні в багатьох селах закриваються школи, дитячі сади, відсутні нормальні дороги, немає транспортного сполучення з районом. Ці та інші проблеми ми будемо вирішувати спільно з територіальною громадою », - пояснив необхідність цих заходів Максим Микитась.
Після закінчення кожного з заходів громади підписували резолюції про створення робочих груп та вирішення наболілих питань. Слід зазначити, що деякі пункти цих резолюцій за сприяння Максима Микита вже виконуються. Детальніше - в нашому короткому огляді за результатами деяких громадських слухань.

Михайло-Коцюбинське

Перші громадські слухання відбулися 21 травня в селищі Михайло-Коцюбинське. За їх результатами благодійним фондом «Поліський оберіг» вже заплановано обладнання гімнастичної майданчика в місцевій гімназії та ремонт підлоги в школі мистецтв.
Слухання також пройшли в селі Карховка. Завдяки небайдужому відношенню людей до розвитку свого населеного пункту, в резолюцію внесені пункти щодо забезпечення місцевих закладів соціального значення. Зокрема, почалися роботи по оновленню дитячого садка, ремонту фельдшерсько-акушерського пункту та ін.

Замглай

Збори в селищі Замглай Ріпкинського району відбулися 27 травня. Разом з головою сільради до слухань приєдналися представники сіл Вишневе і Голубичі. Дискусія була досить бурхливою. Однак згоди з нагальних питань присутні досягли. У резолюції вони відзначили цілий ряд проблем. Найбільше турбує жителів забезпечення дитячих садків. І вже є результат: для такого закладу в Вишневому вже придбані штори і електроплита, а для дитячого навчального закладу в Замглаї силами «Поліського оберега» встановлено лічильник.
Цікавить жителів і спортивне життя, про що свідчать їхні виступи на зборах. В даному питанні фонд також не залишився осторонь. Вже організована передача футбольної форми для команди ФСК «Замглай», а хлопцям з Голубічского клубу «Промінь» профінансовано більше десяти поїздок на місцеві змагання. З ініціативи благодійного фонду «Поліський оберіг» в рамках розвитку сільського фізкультурного руху в кінці червня в Замглаї буде встановлено дитячий спортивний майданчик.

Любеч

29 травня в Любечі зібралися на слухання Любецька, Малиновська, Губічская, Мохнатінская, Неданчічская і Смолінська громади. Було багатолюдно. Не дивно, що для обговорення всіх гострих проблем знадобилося багато часу. До Максиму Мікітасов, як до професійного будівельнику, люди звернулися з питанням про енергозбереження. Наприкінці зустрічі вирішили обладнати твердопаливними котлами об'єкти загального користування. До кінця червня це рішення буде виконано для фельдшерсько-акушерського пункту в Малинівці. Згодом твердопаливні котли з'являться і в інших установах.
Особливу увагу Максим Микитась приділив прохання жителів самого Любеча щодо вшанування подвигу чорнобильців. За його підтримки в травні повністю профінансовані роботи з виготовлення та встановлення відповідного пам'ятного знака.

Іванівка

У Міжнародний день захисту дітей громадські слухання відбулися в селі Іванівка. Велика увага була приділена проблемам виховання і розвитку дітей. Виявилося, ще в 2013 році був розроблений проект дитячого садка до кошторису 5 млн грн. Однак таких коштів місцевого бюджету ніколи не бачив. Тому заклад досі не збудовано. «Поліський оберіг» зараз вивчає це питання. Одночасно буде вирішене питання щодо забезпечення місцевої школи.

А ось громада Слобідки, також була присутня на зборах, скаржилася на стан місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. І тут вже відбулися позитивні зміни. Протягом червня буде відремонтовано покрівлю на веранді закладу.

Безумовно, під час слухань обговорили безліч загальних для всього регіону проблем. Наприклад, незадовільний стан доріг. І тут є перші результати. Так, завдяки зусиллям Максима Микита, почався ремонт доріг по всьому Ріпкинському району. Тому можна з упевненістю говорити, що громадські слухання - це тільки перші кроки на шляху до розвитку регіону.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок