Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась — один із найвідповідальніших мажоритарників України

Максим Микитась — один із найвідповідальніших мажоритарників України

12.07.2019
0 коментарів

За даними аналітичного сайту «Слово і діло», депутат Максим Микитась є одним із найрезультативніших народних депутатів України. Рівень його відповідальності, тобто виконаних обіцянок, становить 54%, що є одним із найвищих показників роботи депутата. Він опинився серед лідерів, навіть незважаючи на те, що працював в окрузі лише три роки, та зробив набагато більше, ніж інші за п’ять!

І головне — Максим Микитась не збирається зупинятися. У нього є чіткий план на наступну каденцію роботи в парламенті. Якщо виборці округу № 206 довірять йому і надалі захищати їхні інтереси, то ці плани будуть реалізовані з притаманною йому відповідальністю.

Але повернемося до аналізу виконаних обіцянок, зробленого аналітиками сайту «Слово і діло». Вони записали 14 виконаних Максимом Микитасем обіцянок. Зокрема, ідеться про:

— підвищення заробітної плати військовослужбовцям;

— боротьбу з корупцією;

— підвищення заробітної плати працівників державних служб реагування на надзвичайні ситуації;

— сприяння забезпеченню уваги з боку держави до переселенців;

— забезпечення сучасними електричними та комунікаційними мережами населених пунктів;

— нардеп домігся ремонту старих і створення нових об’єктів інфраструктури;

— відновлення доріг;

— приведення до ладу інфраструктури у селищі Добрянка;

— проект «Медичний потяг»;

— гарантії бійцям АТО і їхнім родинам гідного рівня державної підтримки;

— сприяння забезпеченню з боку держави для працівників бюджетної сфери;

— забезпечення фінансування для майже десятка шкіл на оновлення меблів та мультимедійного обладнання;

— підвищення заробітної плати медиків;

— сприяння забезпеченню з боку держави для пенсіонерів.

Нагадаємо нашим читачам, що ресурс «Слово і діло» відстежує зафіксовані у відкритих джерелах усі обіцянки народних обранців аж до конкретної дати, коли політики давали своє слово. Давайте розглянемо найзнаковіші обіцянки, які стали реальністю.

Максим Микитась 11 червня 2016 року, ще в статусі кандидата в народні депутати України, у своїй передвиборчій програмі пообіцяв забезпечити підвищення заробітної плати військовослужбовцям. І дотримав свого слова.

Максим Микитась підтримував Державний бюджет, видатки на армію у якому зростали щорічно. Відповідно до цього, зростало грошове та пенсійне забезпечення військових. Максим Микитась отримав депутатський мандат лише 6 вересня 2016 року, тому мав змогу голосувати тільки за майбутні Державні бюджети 2017–2019 років, що і зробив. Відповідно, обіцянка отримує статус «виконано».

1 червня 2016 року кандидат у народні депутати України в своїй передвиборчій програмі запевнив, що буде сприяти забезпеченню з боку держави для працівників бюджетної сфери. Тож після набуття ним депутатських повноважень 6 грудня 2016 року він проголосував за проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (№ 5130) — за основу та в цілому. Документ передбачав підвищення з 1 січня 2017 р. мінімальної заробітної плати вдвічі — до 3,2 тис. грн. На ці цілі передбачили додаткові видатки обсягом близько 28,3 млрд грн, що забезпечило виплату підвищеної заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

11 червня 2016 року, ще в статусі кандидата, політик у своїй передвиборчій програмі запевнив, що буде забезпечувати населені пункти сучасними електричними та комунікаційними мережами. Тож за підтримки й допомоги депутата виділили кошти у сфері транспорту:

• на капітальний ремонт дорожнього покриття в межах площі Центральна та перехрестя вулиць Поліська, Центральна в селищі Добрянка Ріпкинського району;

• на капітальний ремонт тротуарного покриття та мережі вуличного освітлення в межах перехрестя вулиць Поліська, Центральна та площі Центральна в селищі Добрянка Ріпкинського району;

• на капітальний ремонт проїжджої частини на вул. Дружби в с. Киїнка Чернігівського району.

Також на початку лютого цього року на кошти, виділені за його сприяння, у селищі Замглай Ріпкинського району почалися роботи з відновлення вуличного освітлення. У межах проекту встановили нові енергозбережні лампи.

За сприяння Максима Микитася в селі Лопатні Ріпкинського району в лютому 2019 року закінчилися роботи з відновлення вуличного освітлення. У межах проекту переможець тендеру встановив на 25 стовпах центральної вулиці Миру нові ліхтарі з енергозбережними лампами.

А 25 березня 2019 року вже в селищі Добрянка Ріпкинського району нардеп забезпечив роботи з благоустрою — реконструкції вуличного освітлення. У межах проекту встановили 109 нових світлодіодних світильників українського виробництва. Загалом мова йшла про забезпечення вуличного освітлення на майже 8 кілометрах центральних вулиць.

11 червня 2016 року Максим Микитась у своїй передвиборчій програмі повідомив, що буде сприяти забезпеченню з боку держави для пенсіонерів. Із жовтня 2017 року Верховна Рада України ухвалила проект закону, і народний депутат його підтримав — № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Відповідно до нього, виплати перерахували 10 мільйонам пенсіонерів (останній такий перерахунок був у 2007 році). Із жовтня 2017 року пенсії зросли на 11% , а в подальшому зростатимуть завдяки прив’язці до прожиткового мінімуму. Також передбачили надання фінансових гарантій для дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства, пенсіонерів, які не мають повного робочого стажу, та осіб без права на пенсію, які отримували 949 гривень. На сьогодні в Україні таких громадян приблизно мільйон. Пенсія для них збільшилася на 45%. Окрім того, зняли додаткове 15-відсоткове оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів. За словами голови парламентського комітету соцполітики Людмили Денісової, перерахунок збільшить пенсії в середньому на 700 гривень. Із 2021 року індексація пенсій проводитиметься автоматично, відповідно до збільшення середньої зарплати без рішень парламенту чи уряду.

Про роботу Максима Микитася у сфері освіти читайте у попередньому матеріалі.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок