Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась береться за відновлення шкіл Чернігівщини

Максим Микитась береться за відновлення шкіл Чернігівщини

16.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась береться за відновлення шкіл Чернігівщини

Голова будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась відвідав Ріпкинську гімназію, де поспілкувався з учнями, колективом гімназії та з’ясував проблеми, вирішення яких сьогодні потребує навчальний заклад.

– Я помітив, що у цій гімназії потужний викладацький колектив, який дійсно дає дуже якісні знання своїм учням. Випускники цього закладу вступають до найпрестижніших вузів країни – це яскравий показник фахової роботи місцевих вчителів, - розповів Миксим Микитась.

За словами директора Ріпкинської гімназії Наталії Миколаївни Корж, викладачі гімназії роблять все для того, аби їхні учні були успішними та змогли реалізувати себе в житті. - Сьогодні тільки успішна людина може реалізувати себе в суспільстві, якщо дитина є успішною у школі, то вона буде успішною в житі. Діти повинні мати ціль, займатися самовдосконаленням, прагнути чогось, тоді вони будуть розвиватися і зможуть реалізувати себе. За такими принципами ми виховуємо і навчаємо своїх учнів, - пояснила Наталія Корж. Директор переконує, що в сьогоднішніх реаліях якісно навчати дітей непросто, адже школи, особливо в селах, потребують серйозної підтримки. 

– Наше завдання допомагати школам, не тільки цій гімназії а й усім навчальним закладам області, які потрібно забезпечити сучасною апаратурою, підручниками, шкільними партами, обладнанням, провести ремонт приміщень, замінити вікна, утеплити фасади. Все те, що сьогодні повинна, але, на жаль, не робить держава, будемо робити ми, - пояснив Максим Микитась. Він переконаний, що якісна та гармонійна освіта наших дітей – це майбутнє нашої країни. І закривати очі на проблеми, які сьогодні постають перед школами ніхто не має права.

Максим Микитась побажав учням Ріпкинської гімназії успішного завершення навчального року, гарних літніх канікул, а випускникам – вступити у ті вузи, які вони обрали для себе. І пообіцяв допомогти гімназії усім, чого вона сьогодні потребує. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок