Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: «Будівництво – та галузь, яка зможе подолати безробіття на Чернігівщині»

Максим Микитась: «Будівництво – та галузь, яка зможе подолати безробіття на Чернігівщині»

18.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась: «Будівництво – та галузь, яка зможе подолати безробіття на Чернігівщині»

За даними Міжнародної організації праці рівень безробіття в Україні сьогодні складає 9,2 %, однак є області де показники значно перевищують середні по країні, і Чернігівщина, нажаль серед них. Головна причина безробіття – криза, через яку суттєво скоротилися обсяги виробництва і, як наслідок, у людей не стало роботи. Додайте сюди той факт, що українська економіка перебуває в стагнації, що негативно впливає на створення нових робочих місць – їх, фактично, немає. Тому головне питання, яке стоїть перед країною – яким чином ефективно можна вирішити проблему безробіття. 

Сьогодні більшість експертів переконані, що каталізатором української економіки, котрий зможе створити нові робочі місця є будівельна галузь. Для прикладу, підготовка до проведення Євро-2012, коли в Україні активно будувалися різноманітні інфраструктурні, і не тільки спортивні об’єкти, а й дороги, аеропорти, готелі – забезпечила роботою десятки тисяч наших громадян. – Будівельна галузь в усі часи була основою розвитку та зростання економіки будь-якої країни. За найскромнішими підрахунками професія будівельника забезпечує роботою, як мінімум, 30 суміжних спеціальностей, - розповідає голова будівельної компанії «УкрБуд» Максим Микитась.

Без сумніву, словам Максима Миктася можна довіряти на сто відсотків, адже сьогодні під його керівництвом в компанії «УкрБуд» працюють близько 5000 тисяч українців, багато з яких, до речі, є жителями нашої Чернігівщини. «УкрБуд» - це одна з небагатьох вітчизняних компаній, яка будує як житлову так і комерційну нерухомість в Україні та закордоном. Окрім того – це єдина українська компанія, якій Європейський банк реконструкції та розвитку довірив проводити будівельні роботи на ЧАЕС. Сьогодні «укрбудівці» працюють безпосередньо на четвертому енергоблоці атомної станції, де будують каркас, на який в грудні мають насунути захисну арку, відому як проект «Укриття-2». Така відповідальна робота потребує особливого забезпечення та гарантій для працівників з боку керівництва. – Наші співробітники завжди вчасно та у повному обсязі отримують заробітною платню. Вони забезпечені різноманітними соціальними пакетами, медичним страхуванням. Окрім цього, в компанії «УкрБуд» діє спеціальна програма отримання працівниками пільгового житла. Як бачите, там де є будівництво, завжди у людей є стабільна робота. І чим більш розвиненою буде будівельна галузь, тим більше українців зможуть працевлаштуватись, - резюмує Максим Микитась. 

Експерти одноголосно заявляють, що таким компаніям та проектам під силу побороти безробіття, як в Україні так і на Чернігівщині, яка є рідною для Максима Микитася. Саме у нашій області він вбачає великі перспективи розвитку та розглядає можливість розширення роботи компанії «Укрбуд» в регіоні. А це означає, що завдяки будівництву більше наших земляків зможуть отримати роботу. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок