Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: діти повинні мати хорошу освіту, умови для розвитку та якісне дозвілля

Максим Микитась: діти повинні мати хорошу освіту, умови для розвитку та якісне дозвілля

09.07.2019
0 коментарів

Чернігівщині треба приділяти більше уваги відпочинку й оздоровленню дітей. Команда народного депутата Максима Микитася організовує регулярні тури відпочинку для дітей. Це й дитячі табори, а також екскурсії історичними та цікавими містами України.

«Наш головний скарб – це діти. Без них усі наші зусилля, робота марні. Діти повинні мати не тільки хорошу освіту, умови для зростання і розвитку, а й якісне дозвілля», – сказав депутат.

Уже кілька разів за сприяння нардепа маленькі чернігівці безкоштовно відпочивали в мальовничих Карпатах. Вони змогли не лише оздоровитися, а й якісно провести дозвілля: футбол, волейбол, конкурси, дискотеки, похід у гори, 5-разове харчування. Цю ініціативу депутат планує впроваджувати й надалі. За його словами, першочергово безкоштовний відпочинок і оздоровлення мають отримувати діти воїнів АТО.

«Головне завдання дорослих – зробити все можливе, аби наші діти були щасливими. Інакше навіщо вся ця боротьба, як не задля їхнього добробуту?», – зауважив Максим Микитась.

Окрім того, нардеп планує впровадити ще одну ініціативу для дітей Чернігівщини – безкоштовні екскурсії історичними місцями.

«Наші діти повинні рости й розвиватися, вони мають бачити нову могутню і красиву Україну. Але при цьому мають знати й шанувати величну історію свого народу. Від того, яким буде їхнє дитинство, залежить, якою буде наша країна в майбутньому», – наголосив Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок