Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: «Дякую громаді Чернігівщини за підтримку, я не підведу»

Максим Микитась: «Дякую громаді Чернігівщини за підтримку, я не підведу»

20.07.2016
0 коментарів

Максим Микитась: «Дякую громаді Чернігівщини за підтримку, я не підведу»

Чернігівська ОВК вже опрацювала 100% протоколів з виборчих дільниць. Випередивши найближчого конкурента майже на 5%, найбільшу кількість голосів на виборах у 206-му окрузі здобув Максим Микитась. І хоч ЦВК ще не оголосила офіційні результати виборів, сумнівів у перемозі Максима Миктася ні в кого не виникає. Ми поспілкувалися з майбутнім народним депутатом, розпитувавши його про враження від кампанії та плани на майбутнє.

- Максиме Вікторовичу, що зараз відчуває майбутній народний депутат? 

- Я відчуваю велику відповідальність, адже громада Чернігівщини довірила мені представляти її інтереси у Парламенті. Я хочу подякувати людям за підтримку, за довіру, за те, що розділили мої погляди на те, як повинна розвиватися Чернігівщина. Здобути довіру людей сьогодні непросто, а ось втратити її можна за одну мить. Тому для мене важливо виправдати усі сподівання людей, виконати обіцяне, зробити усе від мене залежне, аби життя кожної людини на Чернігівщині, регіону загалом змінилося на краще. Для цього потрібно багато, віддано, наполегливо та системно працювати.

Ми разом з громадою Чернігівщини написали програму – це системний та комплексний план розвитку регіону. Можу сміливо сказати, що це програма від людей для людей. Ми провели сотні зустрічей з виборцями, з’ясували, які проблеми їх сьогодні найбільше хвилюють та почали їх вирішувати. Ми почали діяти. Показали на практиці як можна досягати конкретних, позитивних змін. Те, що жителі Чернігівщини підтримали мене, мою програму, моє бачення, свідчить лише про одне – ми на правильному шляху і будемо продовжувати ним іти, крок за кроком, системно змінюючи життя області та людей на краще.

- Чим запам’яталася для Вас ця виборча компанія?

- Ви знаєте, коли я прийняв рішення балотуватися до Верховної Ради, я розумів на що йду. Принаймні, я тоді так думав. Ні, я, звісно, знав, що вибори – дуже непроста та марудна справа, але не думав, що аж настільки брудна. Я вірив, що ми з опонентами будемо змагатися ідеями, думками, програмами, планами щодо розвитку Чернігівщини. А натомість побачив багато брехні, бруду, чорних, маніпулятивних технологій. Я розчарований тим, що більшість з моїх опонентів не думали про те, як допомогти людям, як змінити ситуацію, розвивати область. Вони лише займалися провокаціями, спекуляціями, втручалися у мою роботу як кандидата, зривали зустрічі. Я був шокований, але, як виявилося, це далеко не межа. 

Ніхто не відповів звідки з’явився 41 кандидат, яких зареєстрували в останній день. Жодний з них, у тому числі, й мій “двійник” людина з прізвищем Микитась, не вели жодної агітації! А більша частина цих технічних кандидатів, як виявилося, працює в структурах нардепа Дюбіля. 

Не хочеться коментувати весь той бруд, яким нас намагалися облити мої політичні опоненти, але я розумію, що люди мудріші, їх не провести. Я не дозволю знущатися над чернігівцями, коли у невимовну спеку їх змусили вистоювати довжелезні черги під аптеками за ліками, які ніби-то безкоштовно роздавав один політик. Мені надзвичайно прикро, що ВО «Батьківщина» опустилася до того, що дозволила собі нахабно, цинічно та відкрито обманювати виборців. Неможливо спокійно реагувати на ситуацію, коли люди старшого віку втрачають свідомість через спеку, чекаючи на те, що і так їм за законом належить? Адже насправді чернігівцям пропонували комунальні ліки, завідома куплені аптекою за сплачені чернігівцями податки. Я вірю, що людина, якій не чужі християнські цінності та мораль, несе повну відповідальність за вчинені дії. Тому я закликаю Валерія Дубіля та Юрія Власенка відповісти за скоєне. Прокуратура вже займається цим прикрим фактом злочину, проте я вірю, що навіть люди, що чинять такі діяння мають право спокутати свою провину. Переконаний, що повернення коштів чернігівцям стане першим кроком на їх шляху до чесності й порядності. Те ж стосується і коштів, які мої опоненти у час керівництва держпідприємствами, підступно збирали з заробітних плат працівників. 

- На Вашу думку лідери ВО «Батьківщина» розуміють, що відбувається на місцях?

- ВО «Батьківщина» має вагому, хоча й доволі неоднозначну історію в українській політиці. Це велика парламентська партія, лідер якої колись очолювала уряд. І те, що сьогодні «Батьківщина» скотилася до відкритого підкупу виборців мене неприємно дивує і розчаровує. Окремо хочу звернутися до Юлії Тимошенко. Переконаний, що її досвід навчив добре розбиратися у людях. Тому я вірю, що певні висновки будуть зроблені і партійну приналежність вище згаданих «бютівців» буде переглянута, адже тим, хто готовий принизити людську гідність заради власних амбіцій та вигод, не місце в українському політикумі.

Це дуже прикрий прецедент, який може дорого коштувати українському суспільству. Виходить, що ті, хто найголосніше кричать про боротьбу з корупцією, цю ж корупцію і уособлюють. Це межа цинізму і брехливості за якою величезна прірва.

- Невже нічого приємного за період кампанії ви не побачили?

- Чому ж? Мене дуже вразили жителі Чернігівщини. Я особисто провів дві сотні зустрічей, на яких спілкувався з десятками тисяч людей. Це щирі, порядні, працьовиті люди, патріоти свого краю, які прагнуть змін у житті, хочуть аби Чернігівщина розвивалася. Проблема в тому, що про них, їхні проблеми фактично ніхто не дбає. Складається враження, що усім просто байдуже. Люди сьогодні не мають можливості достукатися до чиновників, їх ніхто не чує. Я об’їздив багато сіл і можу вам сказати – це не нормально, що у 21-му столітті ми маємо дороги, як після війни, у школах та дитячих садочках тече дах, у дітей немає майданчиків, де б вони могли проводити час, рейсові автобуси не ходять, або ходять рідко. Проблема у відсутності умов. 
Саме тому, аби змінити ситуацію, ми разом з громадами написали програму, де врахували усі інтереси та побажання людей, і вже почали її реалізовувати. Ми показали на прикладі, що можна зробити, як змінити ситуацію і почали діяти. Вочевидь тому нас підтримало найбільше виборців.

- Які плани на майбутнє, уже в якості народного депутата?

- Працювати, працювати і ще раз працювати. Сьогодні на законодавчому рівні потрібно врегулювати безліч проблем. Від підвищення зарплат, пенсій та соціальних стандартів, до відновлення та розвитку економіки Чернігівщини, зокрема сільського господарства. Ми хочемо повернути державні програми будівництва та кредитування доступного житла для молодих сімей. Я вже працюю над рядом важливих законопроектів, які планую подати на розгляд Верховної Ради.

- У нас уже є гіркі приклади того, що люди ставали депутатами на Чернігівщині, а потім «зникали». Ваші опоненти закидають, що ви теж «зникнете». Що на це скажете? 

- Я думаю, усі вже мали нагоду переконатися, що я – людина слова. І якщо за щось берусь чи обіцяю, то обов’язково доводжу справу до логічного завершення. Мене підтримали тисячі людей, довіряють мені, то ж я не маю жодного морального права їх розчарувати та підвести. Чернігівщина – для мене рідний край, я сам з Полісся, тут виросла моя дружина. І я щиро хочу, аби цей край розвивався і робитиму усе для цього. Тому нікуди я не зникну, хай опоненти навіть не сподіваються. Більше того, як я вже казав, ми вже почали реалізовувати нашу програму і доведемо справу до кінця. Для мене честь представляти інтереси громади Чернігівщини у Верховній Раді, я буду наполегливо та принципово їх відстоювати на найвищому державному рівні. Я не підведу своїх виборців.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок