Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим МИКИТАСЬ: «Люди в білих халатах - це вартові здоров’я і життя»

Максим МИКИТАСЬ: «Люди в білих халатах - це вартові здоров’я і життя»

12.07.2017
0 коментарів

День медичного працівника

День медичного працівника урочисто відзначили в Чернігівській районній лікарні. На свято зібралися медики з усього району, у тому числі й із лікарських амбулаторій, ФАПів, сімейні лікарі тощо.

У цей день було сказано багато теплих слів вдячності лікарям, медичним сестрам та іншим працівникам медичної галузі, які рятують життя, повертають здоров’я людям, не шкодуючи власних сил та часу.

Привітання надіслав і народний депутат Максим Микитась. Він подякував за самовіддану нелегку працю, добре серце, милосердя, доброзичливість та нелегкий щоденний труд: «Професія медика — одна з найважливіших на Землі. Своє життя ви присвятили збереженню здоров’я людей, і це важлива, благородна місія. Адже медик рятує не лише тіло, а й душу, даючи надію на одужання. Люди в білих халатах — це вартові здоров’я і життя».

Максим Микитась постійно опікується медичними закладами, допомагає у вирішенні різних питань. За його сприяння виділяються кошти на ремонти медустанов та закупівлю необхідного обладнання.

Зокрема проводиться потужна реконструкція 4-ї міської поліклініки, на базі якої буде створено сучасний реабілітаційний центр, де проходитимуть реабілітацію постінсультні хворі. За сприяння народного депутата на закупівлю необхідного обладнання та ремонт кабінетів кошти виділять із Фонду соціально-економічного розвитку.

У планах Микитася — підтримка і Чернігівської райлікарні. За сприяння депутата з Державного фонду регіонального розвитку заплановано виділити 4,6 млн гривень на заміну технологічного обладнання котельні медустанови. Старі газові котли, які вже давно відпрацювали свій термін, замінять на нові — сучасні та ефективні, які споживають значно меншу кількість газу, ніж наявні. Також в основному корпусі лікарні до кінця року встановлять новий ліфт замість старого. Кошти на це виділені з Фонду соціально-економічного розвитку.

«Українська медицина знаходиться на порозі реформи, яка виведе її на якісно новий рівень. На сьогодні медицина хоча за законом і є безкоштовною, але по факту пацієнти платять за все — купують навіть шприци та вату, не кажучи вже про ліки, діагностику тощо. Після запуску реформи буде гарантований пакет медичних послуг, який оплатить держава. Отже, отримати медичну допомогу на первинному рівні зможе кожен українець безкоштовно», — наголосив народний депутат.

Він також додав, що зі введенням реформи фаховий медпрацівник отримуватиме достойну зарплатню, а пацієнти — якісні медичні послуги.

Усім медичним працівникам Микитась побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя і передав подарунок для дитячого відділення районної лікарні.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок