Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: «Ми даруємо дітям свято»

Максим Микитась: «Ми даруємо дітям свято»

06.06.2019
0 коментарів

Максим Микитась: «Ми даруємо дітям свято»

День веселощів і дитячих розваг відбувся 1 червня в Олишівській громаді. За сприяння свого окружного народного депутата Максима Микитася для майже 300 дітей з Олишівки та з сусідніх Іванівки й Ладинки влаштували атракціони (кілька різноманітних батутів), автомат із мильними бульбашками, конкурс дитячого малюнка і багато іншого. Для розваг малечі працювали ляльки в людський зріст, були повітряні кульки, музика — усього й не перелічити.

Якщо дітки проявлять активність у конкурсах, то зможуть виграти фішки, які обміняють на газованку, морозиво чи солодку вату. Ідея виявилася настільки захопливою, що до події долучилися навіть підлітки. Місцеві матусі жартують: щоб виграти морозиво, доведеться таки попітніти. Конкуренція просто шалена!

Найбільший ажіотаж викликав конкурс «Намалюй свою Олишівку». Дітям потрібно було за допомогою кольорової крейди зобразити, якою вони бачать рідну громаду за 15 років! Охочих виявилося стільки, що забракло вільного місця на асфальті в центрі села.

Найкреативнішими були малюнки, де діти прагнули, щоб у рідному селі з’явилися «сонячні» дерева, які б допомагали заряджати гаджети, вай-фай лавочки. Такі роботи отримали солодкі фішки. Загалом 1 червня було розіграно близько півтисячі фішок.

Також організатори провели й окремий конкурс малюнка — уже не на асфальті, а на папері. Головна тематика — екологія в Олишівці. Тут роботи теж вражали своїм масштабом: діти прагнуть бачити свою громаду великою, де впроваджується роздільне сортування сміття, є вітрогенератори енергії, місцем, де зводиться енергоефективне житло.

Три найкращі роботи отримали спеціальні призи — набори для дитячої художньої творчості. Ці малюнки також окремо прикрасять громадську приймальню Максима Микитася.

Яна Лапа, молода мама, місцева жителька, каже: «Такі свята завжди на користь громаді. Ось і я сюди привела свою маленьку донечку Анастасію, їй 2,5 рочку. Тут весело, круто! Дякуємо за дивовижний день нашому депутату Максимові Микитасю».

Лариса Шерстюк прийшла на площу, де розташувалося містечко атракціонів, із 6-річним сином Іванком. Єдина проблема — синок трохи прихворів, тож поласувати морозивом не вийде.

«А от пострибати на батутах, помалювати я йому дозволю, — каже вона. — Морозиво — точно ні. Узагалі тут весело, не в кожного з батьків вийде так, щоб привезти свою дитину до Чернігова покататися на атракціонах. А тут усе є і поруч».

Іванко підтверджує: «Тут весело. Мені подобається. Стільки моїх друзів сюди прийшло. О, Максим!» І кидається в бік жінки з хлопчиком, які йдуть поруч. Ми знайомимося ближче. Це Лариса Данильченко, вона теж жителька Олишівки, прийшла сюди з двома синами, один із яких товаришує з Іванком Шерстюком.

«Ми прийшли подивитися, що тут є, — розповідає жінка. — Нам подобається. Он скільки дітей! Майже всіх своїх знайомих побачили. Дякуємо Максиму Вікторовичу за турботу й організацію дозвілля наших діток».

Оксана Здоренко, яка очолює Олишівський будинок культури, говорить: свято для дітей, особливо в їхній день, — це дуже хороша ідея.

«У нас молода, активна громада, є багато діток, — розказує жінка. — Тільки по нашій школі їх 170, ще в садку близько 50. Ясно, що всіх улітку треба чимось займати. Однак нинішні складні економічні часи теж вносять свої корективи, і не всі батьки в змозі забезпечити якісне дозвілля своїй дитині. Тому ми дуже вдячні Максиму Микитасю за те, що він узяв на себе турботи з організації такого свята».

Народний депутат каже: він має двох маленьких донечок, тому ті питання, із якими зіштовхуються батьки в Олишівці влітку, йому дуже добре знайомі.

«Я всім кажу: наше головне надбання — діти, — коментує нардеп. — Без них усі наші зусилля, справи, реформи марні. Тому діти повинні мати хорошу освіту, дозвілля, умови для зростання і розвитку. Тож я як народний депутат вбачаю тут для себе головні завдання. Зауважу, що ми з командою влаштовуємо дитячі свята цілий рік поспіль — новорічні, дитячі ранки, святковий потяг святого Миколая. Цю практику ми будемо підтримувати й надалі. Тому даруємо дітям свято в буквальному сенсі».

Понад годину в Олишівці малеча веселилася в компанії аніматорів, великих ляльок, слухала веселу музику та куштувала солодкі наїдки. День захисту дітей удався на славу!

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок