Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: На Чернігівщині необхідно приділяти багато уваги розбудові інфраструктури для дітей

Максим Микитась: На Чернігівщині необхідно приділяти багато уваги розбудові інфраструктури для дітей

02.06.2016
0 коментарів

Максим Микитась: На Чернігівщині необхідно приділяти багато уваги розбудові інфраструктури для дітей

Максим Микитась, партнер благодійного фонду «Поліський оберіг» у День захисту дітей відвідав змагання з веслування, учасниками яких були чернігівські діти з особливими потребами. О 12 годині на водно-спортивній базі КДЮСШ-1було гаряче: спущені на воду човни під керівництвом дітей вміло та швидко долали дистанцію водними просторами Десни. Дитячі екіпажі нічим не поступалися дорослим, професійним спортсменам. Було таке враження, ніби ти перебуваєш на фіналі Олімпійських Ігор. Юны спортсмени керували човнами злагоджено та синхронно, вкладаючи у кожен гребок усю свою силу, майстерність та бажання перемогти. 

Деякі команди вирізнялися особливою гучністю та емоційністю – підказки, комунікація в середині човна – все, як у профі.

- Я із захопленням спостерігав за нашими учасниками, які своїм завзяттям, вмінням та прагненням до перемоги могли б дати фору навіть дорослим професійним спортсменам. Безумовно, така сила та наснага викликають повагу, - розповів після завершення змагань Максим Микитась. Він наголосив на тому, що сьогодні на Чернігівщині необхідно приділяти багато уваги розбудові інфраструктури для дітей, які живуть в області. – Сьогодні не лише в Чернігові, а й в багатьох селах області не вистачає спортивних баз, дитячих майданчиків, стадіонів. Разом с фондом «Поліський оберіг» ми поступово будемо вирішувати цю проблему, бо наші діти повинні рости і розвиватися у гідних умовах, - пояснив Максим Вікторович. 

Після фінального запливу Максим Микитась привітав переможців та призерів змагань та подарував усім юним спортсменам подарунки. Закінчилося все дитячим святом з конкурсами, розвагами, різними смаколиками та справжньою польовою кухнею. Діти настільки були вдячні Максиму Вікторовичу за увагу та підтримку, що запропонували відчути себе веслувальником та покататися з ними Десною. Максим Микитась охоче погодився.

– Це унікальні діти, вони настільки сильні духом, завзяті, наполегливі, розумні та кмітливі, що у мене немає слів. Вони щирі, вони справжні, вони заводять тебе своєю енергією. І їм потрібна наша допомога, підтримка, а, головне, увага, - додав Максим Микитась після водної прогулянки на човні разом з дітьми. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок