Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась пояснив чому не виклав декларацію

Максим Микитась пояснив чому не виклав декларацію

01.11.2016
0 коментарів

Максим Микитась пояснив чому не виклав декларацію

Практично всі нардепи, які обрані від Чернігівщини, вже засвітили свої «статки» на сайті єдиного реєстру госдекларацій. Максим Микитась отримав місце в ВР пізніше своїх колег, так як саму передвиборчу кампанію вів цього літа, в рамках проміжних виборів, коли звільнилося місце на 206-му окрузі, через те, що екс-нардеп Владислав Атрошенко став мером Чернігова.

Всього в депутати в Чернігові по 206-му балотувалися 75 осіб, тоді найближчими конкурентами Микита були Юрій Власенко, якого за чутками «Батьківщина» засвітила на виборах, щоб потім боротися за мерське крісло та Дмитро Блауш. Блауш просував на окрузі скандальний нардеп Олег Ляшко.

 

Дивитися з 3.37 хв. Ляшко: "Наша перевага в тому, що ми - чесні!"

До речі, сам Олег Ляшко так і не зміг сьогодні пояснити журналістам звідки у нього взявся мільйон доларів, якщо він ніколи не був в бізнесі.

У своєму Фейсбуці Максим Микитась так пояснив відсутність його декларації в реєстрі:

"За сьогодні вже з десяток дзвінків дзвінків від журналістів з одним питанням: чому ви не заповнили електронну декларацію? Якщо коротко, то відповідь така: тому що у мене ще є на це час. Поясню. Оскільки до Верховної Ради я пройшов перемігши на позачергових виборах , мої депутатські повноваження почалися тільки 6 вересня, а в перший етап (з 1.09.16 по 30.10.16) подають декларації ті, хто займав відповідальне або особливо відповідальне становище станом на 1 вересня 2016 року.

Це не я придумав, така відповідь на запит офіційно дало Назка. Роз'яснивши, що всі інші зобов'язані заповнювати е-декларації до другого етапу - з 1 січня 2017 року. Що я обов'язково зроблю.
Хоча після цілого шквалу публікацій з дуже гучними цифрами, з моєї декларації сенсації вже точно не вийде! Так, там будуть квартири, годинник, машини, прикраси та готівка. І навіть різні колекції. Я великих доходів не приховував, декларації подавав, і моє прізвище вже мелькала в заголовках як «найбагатший депутат Київради», «один з найбагатших депутатів парламенту», але виявилося, що це, м'яко кажучи, злегка перебільшена))) Особливо на тлі сум і активів, які декларують мої колеги депутати і «прості чиновники»)) "

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок