Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась представив детальний план розбудови Чернігівщини

Максим Микитась представив детальний план розбудови Чернігівщини

08.07.2016
0 коментарів

Максим Микитась представив детальний план розбудови Чернігівщини

Чернігівщина сьогодні потребує розбудови та відродження, і саме ці пункти є основою програми кандидата в народні депутати по 206-му виборчому округу Максима Микитася. Про це він розповів на прес-конференції, яка 8 липня відбулася у Чернігівщині. 

За словами Максима Вікторовича, свою програму він писав разом з представниками громад детально аналізуючи та вивчаючи ті проблеми, які сьогодні найбільше турбують людей. – Ми разом з людьми розробили програму, яка фактично є планом дій по розбудові Чернігівщини.  Збирали думки під час громадських слухань, додавали пропозиції, які нам висловлювали люди під час зустрічей у селах або у чернігівських дворах. Тобто фінальний документ акумулював ідеї та дійсні потреби мешканців Чернігівщини. Всі ми прагнемо відродити наш регіон. Під розбудовою ми маємо на увазі те, що нам треба будувати, ремонтувати, створювати нове. Унікальність розробленої програми полягає у тому, що там немає жодного пункту, відірваного від реальності.  - пояснив Максим Микитась. 
 
За його словами програма включає в себе три головних блоки. Перший – це високі соціальні стандарти. Йдеться про – пенсії та зарплати, пільги та виплати, забезпечення гідних умов життя для людей, турботу про котрих держава взяла на себе. Другий блок програми стосується безпосередньо коштів, за рахунок яких буде можливо підвищувати соціальні стандарти. Це відновлення економіки. 

– Причому йдеться як про різноманітні галузі (від промислового сектору до ринку послуг), так і про конкретно сільське господарство, яке в нас має величезний потенціал стати фактично локомотивом усієї економіки регіону. Він вже був таким локомотивом. Маємо відродити його роль, - пояснив Максим Вікторович. Третій пункт програми,  за словами кандидата, стосується інфраструктури Чернігівщини: від стану під’їздів до кількості місць у дитячому садочку конкретного селища чи села. –  Як я вже казав, ми маємо ремонтувати наявне та будувати нове. Бо інфраструктурні питання нерозривно пов’язані із попередніми блоками. Бо хороша дорога – це транзитні потоки та додаткові робочі місця, це розвиток туристичної галузі, це зниження транспортного навантаження на собівартість продукції, яку виробляють підприємства Полісся. А соціальна інфраструктура безпосередньо впливає на якість життя кожного мешканця. Ми все це маємо відродити на тому рівні, на котрий заслуговують наші роботящі, добрі та талановиті земляки, - зазначив Максим Микитась.
Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок