Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась привітав з професійним святом чернігівських прикордонників

Максим Микитась привітав з професійним святом чернігівських прикордонників

30.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась привітав з професійним святом чернігівських прикордонників

Двадцять восьмого травня Україна відмічає професійне свято прикордонних військ. В цей важливий для країни день, голова Благодійного фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась привітав військових Чернігівської області зі святом та подякував їм за спокій в країні.

Максим Микитась відвідав військовослужбовців Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління, що в цей непростий для країни час охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією та Республікою Білорусь протяжністю 459 кілометрів. 

«Я сьогодні мав честь поздоровити з професійним святом – днем прикордонника, наших чернігівців. Я пишаюся тим, що їхні сталеві нерви, їхня важка праця, дає спокій кожній домівці чернігівців і взагалі нашій країні. Воїни знаходяться на важкому кордоні на сьогодні. Прикордонники Чернігова захищають нас від найбільшого агресора у світі. Поспілкувавшись з ними я зрозумів, що саме цим хлопцям необхідно довіряти. Вони заслуговують на те , щоб ми про них завжди пам’ятали та турбувалися», - наголосив Микитась.

Він зауважив, що, нажаль, лише війна спонукала державу звернути увагу на прикордонників, адже вони перші, хто витримає вірогідний удар агресора.

«Це надважлива праця. І я пишаюся тим, що саме професійність та відповідальність чернігівських прикордонників дасть змогу нам і нашим нащадкам спати спокійно», - сказав Микитась. 

Коментуючи проблеми військовослужбовців Чернігівської області, Микитась звернув увагу на необхідність збільшення заробітної платні прикордонників та створення належних соціально-побутових умов.

«Звичайно, прикордонникам є на що вказувати державі. Але вони не жаліються. Вони роблять свою справу. Це люди присяги, це справжні військові за своїм покликанням. Вони кажуть, що те, що було два роки тому, і те, що є зараз, це зовсім різне. Проте війна привернула погляд держави до прикордонної служби. Є багато проблем. І перша – гідна оплата їхньої праці, адже від них залежить наш спокій. Тому я вимагатиму від держави звернути ще більшу увагу на проблеми наших військових», - підкреслив голова Благодійного фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок