Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: «Професія будівельника - дуже відповідальний вибір»

Максим Микитась: «Професія будівельника - дуже відповідальний вибір»

31.08.2015
0 коментарів

Максим Микитась: «Професія будівельника - дуже відповідальний вибір»

Максим Микитась: «Професія будівельника - дуже відповідальний вибір»

Напередодні Дня знань в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулися святкові заходи, на які були запрошені студенти та їх рідні, викладачі, представники будівельної галузі та влади. Серед гостей - президент Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась та Голова ради директорів «Будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих.

- Сьогодні у всіх вас особливе свято, а для багатьох воно є початком нового життєвого етапу, - звернувся до першокурсників президент «Укрбуду». - Ви вибрали професію будівельника и це дуже відповідальний вибір. Будівництво – це локомотив усієї української економки, а наша професія, напевно, сама мирна на землі, бо ми створюємо та творимо. 

Максим Микитась щиро подякував педагогам КНУБА, якій вже не перший рік очолює Заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор Петро Куліков. 

- Ви заслуговуєте найтепліших слів за свій щоденну та самовіддану працю. Виховання підростаючого покоління - робота нелегка і дуже відповідальна, - зауважив керівник державної корпорації. - Ваші знання, талант і досвід допомагають молоді зробити правильний вибір, знайти своє місце в житті, принести користь суспільству.

Від імені колективу «Укрбуду» Максим Микитась побажав студентам університету стати справжніми спеціалістами, бути відповідальними та не розчарувати своїх батьків.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок