Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: «Із самого початку обіцяв своїм виборцям не базікати, а робити»

Максим Микитась: «Із самого початку обіцяв своїм виборцям не базікати, а робити»

21.06.2019
0 коментарів

Депутат увійшов до десятки народних обранців, які найефективніше працюють в округах.

Днями народний депутат Максим Микитась провів зустріч із місцевими медіа за чашкою кави. У неформальній атмосфері журналісти могли поставити нардепу запитання, пов’язані як із результатами його роботи, так і з планами на майбутнє.

Максим Микитась спочатку розказав про свою роботу в окрузі та свою законотворчу діяльність у парламенті. Також він повідомив про те, що було зроблено в Чернігівському та Ріпкинському районах під час каденції.

Зокрема, Микитась увійшов до топ-10 народних депутатів, які найефективніше працюють в округах. За кількістю коштів, залучених для вирішення проблем громадян, чернігівець посідає 7 місце у Верховній Раді. Причому він досяг таких успіхів, не перебуваючи у лавах великих провладних партій.

«Наша діяльність спрямована на підвищення якості життя людей, створення більш комфортних умов у містах і селах, – сказав нардеп. – Ми залучаємо кошти на допомогу дітям, людям з особливими потребами, воїнам, які захищають нашу країну на сході. Ми працюємо над здійсненням системних змін.

Окрім того, за безпосереднього сприяння депутата вдалося втілити чимало важливих проектів із ремонту доріг і зупинок, освітлення вулиць, благоустрою парків і відпочинкових зон у Добрянці, Замглаї, Ріпках тощо. За ініціативи Максима Микитася відбувся масштабний ремонт під’їздів житлових будинків у Чернігові на Подусівці та Шерстянці, реконструкція скверу в житловому масиві Масани. У Ріпках зроблено водогін. В 4-й міській лікарні на базі неврологічного відділення зроблено реабілітаційний центр для післяінсультних хворих – сюди закуплено рідкісне обладнання. У 34-й школі зараз іде встановлення системи «Безпечна школа».

Депутат налаштований і надалі добиватися якісних змін в інтересах краю. Зокрема, в Іванівці Чернігівського району під його особистим контролем триває будівництво Центру надання адміністративних послуг. У Чернігові на Шерстянці будується міні-стадіон.

Активно працюючи в окрузі, Максим Микитась має дуже високу підтримку. За даними ЗМІ, його нинішній рейтинг – понад 40%. Якщо він балотуватиметься на нинішніх парламентських виборах, то на 206-му окрузі в нього не буде серйозних конкурентів.

Очевидно, якщо інтереси чернігівців тут представлятиме інший депутат – темп змін буде втрачений. Адже новому представнику доведеться вивчати проблематику округу з нуля. До того ж, він не матиме досвіду залучення коштів від уряду й приватних інвесторів, тому проблеми людей можуть лишитися не вирішеними.

«Мажоритарники сьогодні необхідні нашій країні, – переконаний Максим Микитась. – Це така наша дійсність, що депутат-мажоритарник є як первісною, так і останньою інстанцією, до кого може прорватися селянин, будь-який житель міста, райцентру, щоб якось змінити свою ситуацію, вирішити проблему, яка найчастіше спричиняється діяльністю або бездіяльністю органів влади».

Медійників цікавило, хто напередодні виборів уже зареєструвався під ім'ям «Максим Микитась» у 206-му окрузі. Відомо, що це безробітний 28-річний хлопець з Одещини, який змінив своє ім’я, прізвище та по-батькові буквально місяць тому. Нардеп посміявся з цієї незграбної політичної технології і сказав, що бажає фальшивому Микитасю, щоб той навчився по-справжньому працювати на нашу країну.

Про свої політичні плани Максим Микитась говорить чітко: у Верховній Раді планує зробити ще багато.

«Багато чого зроблено для Чернігівщини: ремонти в школах, лікарнях, ФАПах, закуповувалося обладнання, комп'ютери, мультимедійні дошки, меблі, ремонтувалися дороги. Але є проекти, які перебувають у процесі реалізації, і ще цілу низку ініціатив ми плануємо здійснити», – наголосив нардеп. – Я з самого початку обіцяв своїм виборцям не базікати, а робити. Цього і дотримуюся, звик доводити справи до логічного завершення».

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок