Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: Секрет перемоги на виборах – спілкування з людьми на округу

Максим Микитась: Секрет перемоги на виборах – спілкування з людьми на округу

21.07.2016
0 коментарів

Максим Микитась: Секрет перемоги на виборах – спілкування з людьми на округу

20 липня у прес-центрі експертного клубу “Чиста політика” відбувся брифінг переможця виборів по мажоритарному округу №206 Максима Вікторовича Микитася. По результатам голосування він переміг на виборах, набравши 31,45% голосів, обійшовши найближчого конкурента, Юрія Власенка, що представляв партію “Батьківщина”, на 5%. А відтак обраний депутатом Верховної Ради України.

На зустріч з Максимом Микитасем зібралося близько 30 журналістів які представляли різні ЗМІ Чернігова. Максим Вікторович з'явився вчасно і відразу перейшов до справи - підведення підсумків виборчої кампанії:

- Я, в першу чергу, хотів би подякувати вам, журналістам, тому що ви висвітлювали все дуже широко, в більшості достатньо правдиво. І головне, що всі люди бачили як гарні, так і не досить речі, які творилися в ході виборчих перегонів. 
Хотів би подякувати моїм виборцям, тій громаді, яка мене висунула 10 червня і, звичайно, людям, які голосували за майбутнє Чернігівщини. 

Я прийшов з реального сектору економіки і для мене у моїй передвиборчій програмі, в тих словах які я говорив, в тих справах, які ми робили, в першу чергу була справа, а потім вже - слово”.

Далі Максим Вікторович перейшов до найболючішого питання - проблем довкола виборчого процесу, несправедливої боротьби, підкупу виборців і спроб фальсифікації виборів в цілому.

- Ви знаєте, я достатньо нова людина в політиці. Не маю того 20-річного досвіду, як лідери певних політичних сил, які приймали активну участь у цих виборах і приїжджали сюди. Але таких брудних прийомів, які ми побачили 17 липня я не очікував. Ті ж самі «каруселі», лише у нас є три відео, де зафіксовані бюлетені, для отримання 200 чи 300 гривень від представника партії “Батьківщина”. Крім того, ви знаєте, який масштабний підкуп “Батьківщина”почала за три дні до виборів — надання сертифікатів на придбання ліків в аптеках. Всі про них чули, всі про них знали. Люди стояли в чергах, деякі непритомніли. Ми самі викликали їм швидку. На жаль, все це було з мовчазної згоди поліції. Я хотів би відзначити певну участь у цих виборах, на жаль не досить приємну, - Єдуарда Альохіна.

На жаль поліція не реагувала. Лише після того, як ми зуміли зв’язатися з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, то надійшли певні команди, і поліція нарешті почала діяти. Ситуація почала вирівнюватися і до 8-ї години ми вже підійшли у тому стані, в якому планували. 

На щастя явка була вища ніж ми планували, як в Чернігові, так і в Чернігівському та Ріпкинському районах. Той загальний відрив, що ми маємо на сьогоднішній день від конкурентів, він є реальним і підтверджений протоколом та ОВК. Ми не маємо на разі судових заперечень. Можливо, вони будуть, але я хотів би застерегти всіх тих людей, які організовували певні схеми в неділю, в день виборів, що ми теж їх не полишимо поза увагою.

Наступною темою стали плани Максима Микитася щодо його подальшої роботи вже в статусі депутата Верховної Ради:

- Звичайно у мене вимальовуються плани щодо роботи в Чернігові. Це розбудова Чернігівщини, створення нових робочих місць, підняття соціальних стандартів. Всі ті пункти програми, які ми започаткували під час нашої виборчої кампанії, я з усією відповідальністю підтверджую! Звичайно, я хотів би, щоб ми разом організовували і громадський контроль за моєю діяльністю.

Після 15-20-хвилинної промови поступово перейшли до запитань від журналістів. І перше з них, - як назвали новонароджену доньку Микитася, яка з’явилася на світ саме 17 липня. Максим Вікторович зізнався — дівчинку назвали Аріна.

Про плани на посаді депутата Максим Микитась розповів, що спочатку хоче відпочити. А вже потім братиметься до роботи:

- Якщо чесно зараз хочеться видихнути. Ми ставили перед собою як завдання саме те, про що кажуть чернігівчани. Вони не говорять про корупцію чи про якісь законотворчі космічні цілі. У них проблеми зараз єдині: не можуть доїхати до роботи, не можуть доїхати до школи,навчальні заклади для дітей закриваються, дороги розбиті, транспортного сполучення немає, освітлення немає, водопостачання немає. Тому поки що ми будемо локально виконувати свої обіцянки. 
Щоб ви розуміли, я провів 211 зустрічей на окрузі. Це набагато більше, ніж будь який з кандидатів провів за останній час. Мене особисто почуло більше 25 тисяч людей. Така велика робота була проведена. Я проїхав 90 відсотків сіл округу. Є села де живе по 200 людей і де за 20 років максимум, хто у них був, так це заступник Ріпкинської райадміністрації. Ми ж доїжджали практично всюди.

Нарешті, на запитання завдяки чому вдалося перемогти у виборах у, здавалося б чужому окрузі і без підтримки політичних партій (політик ішов як самовисуванець) Максим Микитась відповів:

- Я сам з Прип’яті. Це дуже близька до чернігівського району місцевість. Тобто я не чужа людина для Чернігівщини. Дружина моя з Ріпкинського району з села Голубичі, там ми провели всю молодість. Крім того, у мене більше 5 тисяч працівників з яких 1000 - це чернігівчани, які працюють на Чорнобильській АЕС і ще більше 1000 працівників з Чернігова — на інших роботах. Тобто майже половина з моїх працівників — це саме чернігівчани.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок