Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась склав присягу народного депутата

Максим Микитась склав присягу народного депутата

06.09.2016
0 коментарів

Максим Микитась склав присягу народного депутата

6 вересня в Україні відкрилася п’ята сесія Верховної Ради України VIII скликання, про це йдеться на сайті Укрбуду. Разом з іншими народними депутатами до роботи долучилися і семеро новачків, обраних на проміжних парламентських виборах 17 липня. В присутності колег-парламентарів та Президента України Петра Порошенка присягу народного депутата склав і екс-президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

- Присягаю на вірність Україні, зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах всіх співвітчизників, - промовив текст присяги Микитась.

Пізніше під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради народний депутат подякував за підтримку мешканцям Чернігівщини, які віддали за нього свої голоси, а також наголосив, що розпочне свою роботу з виконання тих завдань, які отримав від виборців під час передвиборчої кампанії.

Крім того, мене хвилює законотворча діяльність щодо житлового забезпечення молоді, щодо житлового забезпечення соціально незахищених верств населення. Саме в цьому напрямку я сподіваюся працювати. У якій фракції я знайду більше однодумців, з тією фракцією я й буду співпрацювати, - резюмував Максим Микитась.

Екс-президент «Укрбуду» очолив підприємство в червні 2010 року. Під його керівництвом корпорація почала активно розвивати житлове будівництво і показала значне зростання, побудувавши понад 600 тисяч квадратних метрів житла і здавши в експлуатацію 39 будинків. Раніше Микитась також був депутатом Київської міської ради.

Максим Микитась - Максим Микитась склав присягу народного депутата

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок