Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась: «Створимо гарні умови лікарям – отримаємо якісну медицину»

Максим Микитась: «Створимо гарні умови лікарям – отримаємо якісну медицину»

15.06.2019
0 коментарів

Українські лікарі потребують належних умов роботи. Їм слід забезпечити гідні зарплати, сучасне обладнання та комфортні робочі місця. Тоді сфера охорони здоров’я вийде на європейський рівень, і кожен громадянин матиме якісне медобслуговування. Багато в цьому напрямі вже вдалося зробити, але попереду – ще більше важливих змін.

 

Про це заявив народний депутат Максим Микитась, вітаючи лікарів Чернігівщини із Днем медика.

«Дуже ціную працю лікарів, вклоняюся перед вашою самовідданістю. Розумію, що з якісним медичним обслуговуванням Україна матиме добре майбутнє. Однак для цього треба створити належні умови роботи самим лікарям. І ми над цим працюємо вже сьогодні. Щоб добитися реальних змін в інтересах людей, ми зробили своїм пріоритетом залучення коштів для ремонту амбулаторій і ФАПів, закупівлю сучасного медичного обладнання. У Верховній Раді відстоюю підвищення зарплат працівникам сфери охорони здоров’я. Ми багато досягли і плануємо зробити значно більше», – підкреслив Максим Микитась.

Зокрема, на базі неврологічного відділення Чернігівської міської лікарні № 4 відкрито реабілітаційний центр. Тут проходять реабілітацію люди, які пережили інсульт. Для закладу закупили рідкісне обладнання – вертикалізатор, масажний стіл Войта-Бобата, підйомники, модулі. Таке є хіба що в дорогих, приватних клініках столиці.

«Ви знаєте, яка це страшна хвороба. Якщо вчасно не пройти реабілітацію, не отримати фахової допомоги, людина на все життя залишиться інвалідом. І життя і її, і близьких перетвориться на жах. Однак завдяки сучасним технологіям хворому можна допомогти, і він зможе вести повноцінне життя», – каже Максим Микитась.

 

Для закладів Ріпкинського району придбано меблі, техніку, обладнання, медичні витратні матеріали, твердопаливні котли. В обласній лікарні зробили термомодернізацію.

«Для мене стан медицини – це показник здоров’я країни. Знаю всі проблеми галузі ще й тому, що мій батько – інженер ЧАЕС, якому випало керувати локалізацією Чорнобильської аварії. Потім він важко хворів. Коли життя і здоров’я людей – у руках медиків, ми маємо бути впевнені, що лікар має все необхідне для якісної роботи», – наголошує Максим Микитась.

Нагадаємо, Максим Микитась увійшов до ТОП-10 депутатів, які найефективніше працюють в округах. За кількістю залучених та вкладених в інфраструктурні та соціальні проекти Чернігівщини коштів він посів 7-е місце у Верховній Раді.

 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок