Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась відвідав кілька медичних закладів області та привітав медиків з професійним святом

Максим Микитась відвідав кілька медичних закладів області та привітав медиків з професійним святом

16.06.2016
0 коментарів

Максим Микитась відвідав кілька медичних закладів області та привітав медиків з професійним святом

Кандидат у народні депутати Максим Микитась зустрівся з працівниками медичних закладів Чернігівщини та привітав фахівців галузі з професійним святом – Днем медичного працівника. Зокрема Максим Вікторович побував у Чернігівській міській лікарні №4, Чернігівській районній лікарні, Філіалі дитячої поліклініки №1 та Добрянській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 

Максим Микитась подякував медикам за їхню нелегку працю, привітав з Днем медичного працівника та подарував подарунки – медичні халати, пошиті за розміром для кожного індивідуально, а також великий торт. Медичний персонал Добрянської амбулаторії отримав від Максима Микитася такий потрібний закладу ноутбук.

- Щиро вітаю усіх присутніх з професійним святом! Ви обрали для себе непростий життєвий шлях, бо турбота про здоров’я інших є не тільки фізично, а й морально дуже важкою працею. Такий тягар відповідальності витримає далеко не кожен. А ви робите це кожен день, за що усі жителі Чернігівщини вам безмежно вдячні, - звернувся до працівників медичної галузі кандидат у народні депутати. Він також відзначив, що сьогодні підтримка медицини в області має бути пріоритетом як для громади, так і для влади. - Йдеться не лише про матеріально-технічне забезпечення медичних закладів, а й поновлення престижу професії. Насамперед, ми повинні зробити все можливе, аби збільшити зарплати та повернути усі належні медичним працівникам пільги, - пояснив Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок