Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась увійшов до складу бюджетного комітету ВР

Максим Микитась увійшов до складу бюджетного комітету ВР

23.03.2017
0 коментарів

Максим Микитась увійшов до складу бюджетного комітету ВР

22 березня відбулося перше засідання парламентського комітету з питань бюджету за участі народного депутата України Максима Микитася. Членами комітету було розглянуто низку актуальних питань, зокрема затверджено розподіл коштів, передбачених на 2017 рік Міністерству аграрної політики та продовольства. В результаті українські сільськогосподарські виробники отримають дотацію на розвиток у розмірі 4 мільярдів гривень та ще 5,5 мільярдів в якості часткової компенсації вартості вітчизняної техніки та обладнання.

Також рішенням комітету збільшено на 7 мільйонів гривень субвенцію місцевим бюджетам для компенсації вартості житла родинам загиблих осіб та особам з інвалідністю I-II груп і інвалідам АТО. З них близько 700 тисяч гривень додатково отримають сім’ї Чернігівщини. Загалом ж по Україні на ці потреби в поточному році передбачено  майже 330 мільйонів.

Крім того, народні депутати погодили бюджети Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та Фонду соціального страхування, а також розглянули законопроект щодо фінансування Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова і Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова, за результатами вивчення якого було дано доручення Кабміну внести зміни до держбюджету задля покращення фінансового забезпечення всіх  установ Академії медичних наук України.

Зазначимо, що окрім безпосередньо бюджетного комітету Максим Микитась увійшов до складу шести його підкомітетів – з питань місцевих бюджетів, бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України, видатків державного бюджету, бюджетної підтримки регіонального розвитку, державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами держсектору економіки, а також до підкомітету з питань видатків бюджетів щодо паливно-енергетичного комплексу та енергоефективності.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок