Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась впевнений у можливості відродити села Чернігівщини

Максим Микитась впевнений у можливості відродити села Чернігівщини

18.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась впевнений у можливості відродити села Чернігівщини

Села Чернігівщини сьогодні потребують відродження. Про це заявив голова компанії «УкрБуд» Максим Микитась, який відвідав село Вишневе Ріпкинського району Чернігівської області де поспілкувався з місцевою громадою.

– Мені дуже знайомі проблеми сіл Чернігівщини. Моя дружина народилася у селі Голубичі, разом з родиною ми там постійно проводимо час, допомагаємо по господарству тещі, тому я знаю, як нелегко живеться нашим людям у селах, - розповів Максим Микитась.

Він переконаний, що сьогодні потрібно повернути молодь до сіл, створити нові робочі місця, відновити інфраструктуру: дороги, школи, дитячі садочки, амбулаторії, сільське господарство. 

– Я за професією будівельник, тому добре знаю, як відродити інфраструктуру наших сіл. Я впевнений, що спільними зусиллями, поступово нам вдасться вирішити цю проблему, - наголосив Максим Вікторович.

Для прикладу, голова Вишнівської сільради Таїсія Теребило розповіла Максиму Микитасю про основні проблеми населеного пункту, які потребують негайного вирішення.

Розуміючи всю складність ситуації та відсутність належної державної підтримки, Максим Вікторович зголосився організувати допомогу з налагодженням водопостачання, ремонтом кухонного обладнання в школі, реконструкцією сільського будинку культури, забезпеченням матеріально-технічними засобами дитячого садочка.

– Ми будемо допомагати не тільки Вишневому, а й іншим селам Черінгівщини, оскільки я переконаний, що українське село повинно жити, розвиватися, процвітати та розбудовуватись. Я докладу усіх зусиль, щоб це реалізувати, - пояснив Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок