Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитась з нагоди Дня Перемоги подарунками привітав ветеранів міста та області

Максим Микитась з нагоди Дня Перемоги подарунками привітав ветеранів міста та області

11.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась з нагоди Дня Перемоги подарунками привітав ветеранів міста та області

Голова будівельної компанії «УкрБуд» Максим Микитась в День Перемоги відвідав ветеранів Чернігова та подарував героям подарунки.

Один з ветеранів – Советов Михайло Васильович за два роки святкуватиме столітній ювілей.

Він народився 21 листопада 1918 року, закінчив Борисоглібське льотне училище, всю війну провів у прифронтовій зоні, де навчав літати молодих льотчиків.

У 1948 році закінчив Грозненське Вище льотне училище, після чого воював у Китаї. Нагороджений орденом Червоної зірки та орденом Заслуги перед вітчизною.

Михайло Советов стояв біля витоків утворення Чернігівського льотного училища.

Оліферовська Катерина Пилипівна, народилася 21 листопада 1925 року. У неповні 16 років стала зв'язковою між підпіллям Чернігова і партизанським об'єднанням «За Батьківщину».

23 вересня 1943 року в день визволення Чернігова потрапила під обстріл, була поранена, залишилася без руки. Виховала двох синів і трьох онуків.

- Сьогодні в цей святковий день я хотів би подякувати Вам за Вашу мужність, честь, доблесть та героїзм у роки війни. Ви подарували усім нам, майбутнім поколінням, можливість мирно жити на своїй землі, - звернувся до ветеранів Максим Микитась. 

– Ваш приклад героїзму та стійкості відродився у новому поколінні українців, які сьогодні воюють проти агресора на сході країни. Здоров’я вам, низький уклін та багато років життя, - додав Максим Вікторович.

Максим Микитась привітав зі святом й інших ветеранів Чернігівщини. Так, голова компанії «УкрБуд» взяв участь в урочистому покладанні квітів до обеліску пам’яті загиблим у роки Другої світової у селі Сибереж Ріпкинського району, після чого особисто привітав сиберізьких ветеранів зі святом та випив з ними «фронтові» 100 грам.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок