Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМаксим Микитасть: Ми будемо робити все, аби повернути села області до активного та успішного життя

Максим Микитасть: Ми будемо робити все, аби повернути села області до активного та успішного життя

20.05.2016
0 коментарів

Максим Микитасть: Ми будемо робити все, аби повернути села області до активного та успішного життя

Один з меценатів благодійного фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась поспілкувався з громадою села Брусилів Чернігівського району, дізнався про основні проблеми жителів та взявся за їх розв’язання.

За словами голови Брусилівської сільської ради Олени Ніколаєвої сьогодні у Брусилові необхідно відремонтувати школу, дитячий садок, реконструювати сільський будинок культури. Брусилівці вже давно оббивають пороги владних кабінетів, але реальної допомоги поки немає. Одні обіцянки. Тому тут дуже сподіваються на те, що Максим Микитась зможе вирішити проблеми села. 

Брусилів – унікальне село, яке прагне розвиватись. Тут хороші показники народжуваності. У місцевому садочку при нормі групи 15 чоловік, навчається 19 дітей. Ще 9 стоять на черзі.

– Ми обов’язково допоможемо жителям Брусилова у розв’язанні їхніх проблем. Відремонтувати школу, дитячий садок, клуб – те, що потрібно зробити максимально оперативно. Я хочу сказати, що сьогодні не тільки Брусилів, а й усі села Чернігівщини потребують уваги та реальних справ. Ми повинні відродити села Чернігівщини. Там повинні бути умови, робота для молоді, розвинена інфраструктура. І ми крок за кроком будемо робити все від нас залежне, аби повернути села області до активного та успішного життя, - пояснив партнер благодійного фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок