Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМикитась – найімовірніший переможець на 206 окрузі

Микитась – найімовірніший переможець на 206 окрузі

15.06.2019
0 коментарів

Народний депутат Максим Микитась є найбільш імовірним переможцем виборів на 206 окрузі в Чернігівській області. Порівняно з минулими виборами, він наростив підтримку ще на 10-15%.  

 

Такі дані наводить джерело нашого видання в соціологічній спільноті. За словами співрозмовника, динаміка рейтингу, зафіксована соціологами, вказує на те, що на виборах 21 липня Максим Микитась у 206 окрузі може набрати вже понад 40%.

На зростання підтримки виборців спрацювала його активна робота в окрузі, на якому він уже перемагав у 2016 році, набравши 31,45% голосів. Максим Микитась, здобувши переконливу перемогу, вибудував безпосередню комунікацію з виборцем і системно  реагував на звернення людей. 

Лише за перші два роки роботи народним депутатом у громадських приймальнях Микитася розлянуто та опрацьовано 3512 звернень громадян. Депутат подав близько 300 запитів. 

З його ініціативи в Чернігівській області розгорнуто низку серйозних проектів з оновлення і побудови інфраструктури. Проводиться капітальний ремонт доріг. Зокрема, в Ріпкинському районі та самому обласному центрі. Встановлено нові зупинки транспорту у Голубичах, Новоселівці, Тараса Шевченка, Мокрих Величках, Ріпках, Павлівці, Пісках тощо.

У десятках шкіл області проведено ремонт із встановленням сучасних вікон і дверей. Ведеться масштабна закупівля меблів, комп’ютерної та мультимедійної техніки для освітніх закладів. Серед таких - Ріпкинська, Вербицька та Добрянська ЗОШ.  

З ініціативи депутата надається допомога сільським ФАПам медичними наборами, ведеться їхній ремонт (наприклад, у селі Малинівці). Проведено безкоштовне медичне обстеження жителів багатьох сіл області у мобільних діагностичних центрах.

Оздоровлено близько 350 дітей в дитячих таборах України. Постійно відбуваються дитячі свята з пізнавальною та освітньою програмою. 

Одним із напрямків роботи команди депутата став благоустрій відпочинкових і меморіальних зон. Зокрема, докорінно реконструйовано парк Березовий гай у Чернігові. 

Оскільки жоден із конкурентів не веде подібної роботи на окрузі і не спілкується з виборцями, Максим Микитась зберігає істотний рейтинговий відрив від них.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок