Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМикитась підтримав звернення міськради до правоохоронців щодо підкупу виборців

Микитась підтримав звернення міськради до правоохоронців щодо підкупу виборців

01.07.2016
0 коментарів

Микитась підтримав звернення міськради до правоохоронців щодо підкупу виборців

Максим Микитась підтримав звернення Чернігівської міської ради до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Генерального прокурора України Юрія Луценка та голови НАБУ Артема Ситника щодо вжиття заходів стосовно фактів підкупу виборців на проміжних виборах по 206-му округу.

– Я завжди виступав за чесні, прозорі та демократичні вибори. Підкуп виборців – це ганебна практика, з якою потрібно покінчити раз і назавжди. Тому я підтримую рішення Чернігівської міської ради звернутися до керівників правоохоронних органів, які повинні розслідувати факти підкупу та покарати винуватих, - розповів Максим Микитась.

Нагадаємо що спостерігачі та громадські організації, які стежать за перебігом виборчої кампанії, неодноразово повідомляли про факти підкупу виборців з боку різних кандидатів. Зокрема повідомлялося, що активісти кандидата, який входить до п'ятірки претендентів на мандат, роздавали у Чернігові по 300 гривен в обмін на голос за їхнього кандидата. А агітатори іншого були доставлені у поліцейський відділок - у особистих речах та автівці, яка супроводжувала агітаторів, виявлені списки виборців з конкретними адресами та конверти із готівкою, які, ймовірно, були призначені для скупки голосів. По обом фактам правоохоронці відкрили кримінальні провадження.

Тому цілком логічно, що 30 червня Чернігівська міськрада офіційно звернулася до очільників силових відомств з проханням негайно відреагувати на факти підкупу виборців у 206-му окрузі.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок