Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМикитась: Зона відчуження буде відправною точкою в розвитку інновацій

Микитась: Зона відчуження буде відправною точкою в розвитку інновацій

22.03.2016
0 коментарів

Микитась: Зона відчуження буде відправною точкою в розвитку інновацій

Спільний з іноземними інвесторами проект зі спорудження нового укриття на Чорнобильській АЕС дасть українським будівельникам високотехнологічну та інноваційну основу, здатну вивести на новий рівень прогресу і економічного розвитку всю Україну. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" заявив президент державної будівельної корпорації "Укрбуд" Максим Микитась.

"Для мене цінність цього проекту визначається, перш за все, тим, що він навчив мене працювати за європейськими стандартами і дозволив перебудувати принципи корпоративної культури. Ми вийшли на істинно міжнародний рівень", - розповів він.

За словами девелопера, фахівці входить до складу "Укрбуду" компанії "Укренергомонтаж" - єдині, хто в змозі сьогодні виконати "брудні роботи" в умовах високого рівня радіації на ЧАЕС. При цьому укладений безпосередньо з Європейським Банком реконструкції та розвитку контракт не залишає місця для непрофесіоналізму або корупції.

"Переконаний, що зона відчуження буде відправною точкою в розвитку інновацій і високих технологій. Там, в зоні, зовсім інше життя. Життя поза Україною, в хорошому сенсі слова. У першу чергу завдяки тому, що бал там править ЄБРР і група управління проектом під керівництвом американської сторони, як основного донора чорнобильського фонду ", - зазначив Микитась.

Глава "Укрбуду" також додав, що навіть поверхневий аналіз історичних прикладів "економічних чудес" говорить про те, що біля витоків виходу з кризи майже завжди стояв будівельний бум.

Тому держчиновники повинні розуміти, що кожна нова будівельний майданчик - це ще й важіль, який формує попит на будматеріали, обладнання та техніку. А відповідно, що запускає процес великого споживання, від якого виграє як економіка країни в цілому, так і добробут кожного українського міста зокрема.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок