Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМикитася підтримують ті, для кого важливі реальні справи, а не популізм

Микитася підтримують ті, для кого важливі реальні справи, а не популізм

07.07.2016
0 коментарів

Микитася підтримують ті, для кого важливі реальні справи, а не популізм

Найбільше шансів на перемогу у 206-му виборчому окрузі має Максим Микитась. Віддати свій голос саме цьому кандидату, висунутому на вибори безпосередньо громадою Чернігівщини, готові більше 40% учасників дослідження, яке провів Центр «Всеукраїнський соціологічний союз».

«Рівень підтримки Максима Микитася більше ніж удвічі перевищує аналогічні показники найближчого переслідувача», - коментує результати опитування директор Центру Сергій Кузьменко. За його словами, навіть якщо політики, що в цьому рейтингу зайняли друге, третє та четверте місце, об’єднають власні показники, то усе рівно не зможуть сягнути довіри громади регіону до Микитася, яка нині складає 42%.

«Вочевидь, таким чином мешканці Чернігівщини висловили власну оцінку тим конкретним справам, що робить цей кандидат. Брудні технології, які проти нього використали конкуренти, зіграли з самими «технологами» в мінус, бо тільки обурили людей та призвели до падіння рейтингів нечесних кандидатів», - вважає Сергій Кузьменко.
Він наголошує на тому, що відносно високі показники і в «двійника» Максима Микитася – технічного кандидата Євгена Микитася. Нині за рахунок повторення прізвища він входить до десятки найпопулярніших політиків регіону, хоча жоден виборець навіть не бачив його в обличчя. «Поява «двійників» викривляє реальну картину волевиявлення людей. Тож дуже важливо, що люди не тільки прийшли на вибори, а ще й не стали жертвами подібних брудних маніпуляцій, тобто не проголосували за «двійника», - каже Сергій Кузьменко.
Як раніше попереджали представники різноманітних рухів спостерігачів, на виборах у 206-му округу можуть бути використані технології викривлення результатів голосування. Саме тому вони закликають громаду приходити на дільниці та робити свій вибір, щоб не ати змоги нечесним політикам скористатися підлогом.

Дослідження було проведене Центром «Всеукраїнський соціологічний союз» за замовленням ГО «За нову Чернігівщину!» в період з 27 червня по 3 липня травня 2016 року на території Чернігівської області. Соціологічна вибірка здійснена шляхом систематичного (механічного) відбору серед 1543 мешканців. Дослідження проводилося методом опитування «face - to – face» за місцем постійного проживання респондентів. В ході опитування респондентам задавали питання «Якби в найближчу неділю проходили вибори до Верховної Ради по Вашому мажоритарному округу, i в бюлетені для голосування були такі кандидати, як на цій картці, за кого б Ви проголосували?». Статистична погрішність дослідження складає +/- 3,2%.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок