Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниМолодь Чернігівщини обирає спорт, здоров’я і перспективи

Молодь Чернігівщини обирає спорт, здоров’я і перспективи

29.06.2019
0 коментарів

Чернігівщина — найдоросліша область України: 43,7 року — такий середній вік тутешнього населення нині. І це не жарт. Трохи більше 233 тисяч — стільки в нашому регіоні проживає людей віком до 35 років. Тобто тих, хто за всіма показниками підпадає під визначення молоді. Фактично кожен четвертий у регіоні — молода людина.

 

Народний депутат Максим Микитась вважає — саме ця категорія людей є найбільшим сподіванням Чернігівщини. Саме ці люди найчастіше мігрують у пошуках кращого життя, роботи, залишаючи свою домівку. Тож справжній День молоді — це не про свято й розваги, а про перспективи.

«Тому кожна залучена мною гривня сюди — це шанс створити нові робочі місця, платити зарплати, платити за житло, купувати техніку тощо, — вважає народний депутат. — Це і є той самий розвиток. Цього року вдалося тільки за рахунок моїх власних зусиль сюди привести кілька десятків мільйони гривень у вигляді фінансування із фондів та Державного бюджету. Ці кошти працюють на регіон, створюють можливість для людей лишатися тут. Над цим ми будемо працювати й надалі».

Дбає депутат і про належні орієнтири для молодого покоління. Саме за його сприяння до Чернігова вже кілька разів приїжджали найсильніші люди планети, щоб узяти участь у «Богатирських іграх». Зокрема, на День міста позаторік до Чернігова навідалися Іржі Жалудек із Чехії, Мілан Шулан зі Словаччини, Дірк Деймал із Німеччини та капітан команди європейців Рафал Кобиляж і боролися за Кубок ігор від імені збірної Європи. А от богатирів України представляли Олег Силка (Полтава), Михайло Худяков (Харків), Іван Григоровський (Закарпаття), дворазовий володар європейського лицарського меча, багаторазовий чемпіон турнірів Центральної Європи, учасник турніру «Arnold Strongmen» капітан Костянтин Ільїн (Чернівці).

Атлети змагалися в естафеті з перенесення важких предметів, у штовханні 90-кілограмової гантелі однією рукою, перетягували канат, тягали вантажівку, перевертали колесо та показували клас в інших видовищних силових вправах. Подекуди замість вантажу слугували й самі богатирі. Двоє худеньких хлопців заледве змогли прокрутити карусель «на борту» з капітаном збірної України Костянтином Ільїним.

Тоді кубок турніру лишився вдома, в Україні, бо виборола його в запеклій боротьбі саме українська команда. А чернігівська молодь побачила незабутній приклад видатних звитяг.

Максим Микитась зазначає — для молоді важливим є і приклад, особливо, коли його демонструють ті, кого вони вважають кумиром.

«На весь світ відомий чернігівський стронгмен Олександр Пеканов, — каже нардеп. — На весь світ відома легендарна історія Чернігова — саме з цього краю походить билинний герой Ілля Муромець. Знамениті баскетболіст Олександр Волков та футболіст Андрій Ярмоленко теж звідси. Тож спорт у цьому регіоні в крові. Ми зі свого боку лише намагаємося створити сприятливі умови для його розвитку».

Відтак за сприяння народного депутата в школах Чернігівщини здійснюються ремонти. Наприклад, у спортзалі в Михайло-Коцюбинській гімназії замінили всі вікна, виділялися кошти на ремонт у спортзалах в Олишівці, Вербичах, на закупівлю обладнання в Добрянці. Спортивне приладдя дарували всім без винятку загальноосвітнім закладам регіону. Триває проект будівництва міні-стадіону в Чернігові та двох скверів на Масанах.

«Ми робимо все, щоб молодь Чернігова й області зрозуміла: її майбутнє вирішується тут і зараз! За ним не треба їхати в далекі краї. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб саме в нашому регіоні можна було здобувати хорошу освіту, тренуватися і мати гідну зарплату», — упевнений Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок