Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниНа Шерстянці облаштують сучасну спортивно-розважальну зону

На Шерстянці облаштують сучасну спортивно-розважальну зону

12.07.2018
0 коментарів

На Шерстянці облаштують сучасну спортивно-розважальну зону

Район Шерстянка у Чернігові має репутацію самого занедбаного селища. У місті вже давно сформувався стереотип, що саме тут існує фактично гетто, яке відгороджують від решти міста залізничний перехід і вокзал. Мовляв, тут усі шляхи биті, а будинки обписані балоном. Та не поспішайте з висновками. Насправді за своєю інфраструктурою Шерстянка може дати фору і центральним районам. Тут є сучасні новобудови, хороша лікарня з найкращим неврологічним відділенням в області, тут є Будинок культури, кілька дитсадків, а невдовзі буде і сучасний двір — на вулиці Дмитра Самоквасова.

Проектом передбачається облаштування повноцінної активної та відпочинкової зони. Але окрасою ідеї стане, без сумніву, новенький спортивний майданчик, зроблений за кращими світовими стандартами: зі штучним покриттям, із зовнішнім освітленням, огорожею і рештою спортивного функціоналу. Це буде прекрасне місце для гри у футбол. Автором і натхненником проекту виступив народний депутат Максим Микитась. За його словами, до громадської приймальні неодноразово зверталися місцеві жителі з проханням створити якісну спортивну та відпочинкову інфраструктуру в межах району.

«Ми довго підходили до цієї ідеї, розробляли проект, радилися з місцевими активістами, бо потрібно було, щоб наш дворик став таким собі майданчиком «два в одному», — розповідає народний депутат. — Щоб підходив і для дорослих, і для різновікових дітей. Саме тому поруч із футбольним полем ми створимо ще й ігрову зону для найменших діток — встановимо гірку, усі ці лазанки для малят, клумбу, прокладемо паркові доріжки, зробимо газон».

Окрім цього, у навколишніх будинках також планується виконати косметичний ремонт під’їздів. За словами Максима Микитася, гроші на реалізацію цієї ідеї є, нині проект спортивної зони на Шерстянці проходить необхідні процедурні моменти, і невдовзі на вул. Д. Самоквасова, 11–13 і 15 стартує будівництво. Термін виконання — 2018 рік.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок