Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниНа Шерстянці з нетерпінням чекають на свій стадіон

На Шерстянці з нетерпінням чекають на свій стадіон

19.04.2019
0 коментарів

У житловому масиві на Шерстянці триває будівництво важливого соціального проекту — міні-стадіону на вул. Дмитра Самоквасова, 15. Об’єкт розташований якраз у самому серці житлового кварталу, поміж будинків. Ініціатором і натхненником проекту виступив окружний народний депутат Максим Микитась. Саме за його ініціативи міні-стадіон отримав необхідне фінансування в розмірі близько 2 млн грн. Тож із осені минулого року на цьому об’єкті тривають роботи з облаштування ділянки. Нульовий цикл закінчили ще взимку.

Нині міні-стадіон уже має готовий фундамент, облаштовані й укриті тротуарною плиткою пішохідні доріжки навколо, також установлені опори для монтування паркану. Місцеві жителі кажуть: уже не дочекаються, коли стадіон матиме завершений вигляд. Надто діти хочуть пограти тут у футбол.

Ірина Мельник, молода мама, каже: її 7-річний син Сашко вже просить тата, щоб той купив йому новенького футбольного м’яча, щоб можна було тут ганяти. Благо, це і для батьків зручно, бо стадіон розташований якраз попід їхнім будинком.

«Роботи тут розпочалися десь у листопаді минулого року, — розповідає Ірина. — Доріжки зробили практично одразу. Старт був дуже швидким. Навесні на будмайданчику теж були робітники. Обходили, обдивлялися територію. Знову закріпили опори, зробили корекцію тротуарної плитки після зими, почистили. Тож тепер ми чекаємо на продовження активної фази будівництва. У мене самої двоє дітей, які давно чекають на цей стадіон. Син уже питає: ну коли, коли?»

Ірина Мельник вважає, що цей об’єкт дуже прикрасить район. Він не спричинить жодної шкоди навколишнім домівкам, бо ж матиме огорожу, ще й спеціальну капронову сітку по периметру натягнуть. Це все передбачено проектом.

Окрім того, хочуть тутешні матусі, щоб поруч, на Самоквасова, 15, зробили й дитячий майданчик із гойдалками.

Відповідно до даних електронного майданчика «zakupki.prom.ua», підрядником-переможцем проекту в жовтні 2018-го стала чернігівська компанія ТОВ «Буд Актив Груп». Загальний кошторис — майже 2,3 млн грн, із яких 65 тис. грн — це співфінансування з міського бюджету. Термін завершення будівництва — до 31 грудня 2019 року.

Проектант із ТОВ «Сіті-Проект» Сергій Нацик зауважує: «Ідемо за графіком. Тут виконується все, що передбачено проектною документацією. Замовник в особі управління ЖКГ Чернігівської міської ради теж контролює будівництво».

Максим Микитась як ініціатор, який був на об’єкті ще до старту робіт і восени минулого року спілкувався з місцевими мешканцями, інформує, що теж спостерігає за темпами реалізації цього проекту.

«Я — будівельник, тож мені в цьому процесі знайоме все: від моменту підготовки документації до здачі готового об’єкта, — ділиться народний депутат. — Звісно, я переживаю за Шерстянку, за цей стадіон. Це ніби моє дітище. Хочу, щоб усе було якнайкраще. Тому я теж підтримую постійний контакт із підрядником, із міськими комунальниками. І це нормально, бо якість завжди потребує уваги. А в цьому випадку ми говоримо про об’єкт інфраструктури, який призначений для дітей. Тобто рівень нагляду й контролю має бути безпрецедентний».

Відповідно до технічних умов, міні-стадіон матиме також і спеціальне травмобезпечне покриття з нетканого синтетичного матеріалу, тобто покриття всієї поверхні площею 325,6 кв. м синтетичною травою. Також будуть і футбольні ворота із сіткою. Передбачене й стаціонарне освітлення стадіону з установленням свiтильникiв із люмiнесцентними лампами.

Щоб об’єкт прослужив якомога довше, в огорожі заплановане облаштування хвіртки із замком. Клас наслідків — СС1, це означає, що стадіон будують з урахуванням того, що на ньому зможуть постійно перебувати до 20 осіб або періодично до 50.

Є хороші новини й для літніх людей та молодих матусь. Поруч зі стадіоном таки буде дитячий куточок для найменшеньких — установлять ігровий комплекс із гіркою, карусель «Волошка», пару лавочок і навіть смітничок.

Окрім цього, передбачений і загальний благоустрій — висадження живої огорожі зі спіреї японської, а також тут розіб’ють газон. Максим Микитась має ще одну хорошу новину — стадіон буде готовий задовго до фінального терміну, визначеного в документації, бо…

«Уже в липні ми плануємо зіграти перший товариський матч між дворовими командами!» — сказав нардеп.

Раніше в будинках, які дотичні до цього об’єкта, завдяки наполегливості Максима Микитася та ініційованим ним коштам зробили ремонт у під’їздах та оновили дорожнє покриття у внутрішньодворових проїздах на вул. Дмитра Самоквасова.

 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок