Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниПривітання народного депутата Максима Микитася з Днем міста

Привітання народного депутата Максима Микитася з Днем міста

21.09.2018
0 коментарів

Чернігів – це місто, яке я люблю всім серцем. Місто, на благо якого мені пощастило працювати в якості народного депутата. Це місто з неймовірно багатою історією, якою мало хто може похвалитися. Місто з приголомшливими культурними традиціями, без якого сучасна Україна виглядала б зовсім інакше.

У День Чернігова мені хочеться нагадати про те, що це прекрасне місто – це люди, які в ньому живуть. Красиві, розумні, цілеспрямовані, які щодня працюють на благо своєї батьківщини. Люди, чиї предки стояли біля витоків української народності, чиї прадіди ціною своїх життів відвоювали місто у часи нацистської окупації. І чиї діди повернули його з повоєнних руїн, перетворивши в один із найбільших промислових центрів, але не забувши при цьому зберегти його культурну ідентичність.

Так само, як і їх попередники, сьогодні 300 тисяч городян формують уже сучасний вигляд Чернігова. І дивлячись на це прекрасне місто і не перестаючи відкривати для себе його нові грані, я впевнений, що його жителі рухаються у правильному напрямку.

З Днем Чернігова, друзі! Спасибі вам за те, що перлина півночі України стає все краще!

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок