Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниУ Чернігові відкрилася громадська приймальня народного депутата Максима Микитася

У Чернігові відкрилася громадська приймальня народного депутата Максима Микитася

16.11.2016
2 коментаря

У Чернігові відкрилася громадська приймальня народного депутата Максима Микитася

Зі своїми проблемами, питаннями та пропозиціями виборці 206 округу відтепер можуть звертатися до громадської приймальні свого народного депутата Максима Микитася, яка знаходиться за адресою: вул. Кирпоноса, 7. 

Як повідомляє Рik.cn.ua, урочисте відкриття відбулося 14 листопада. Освятив приміщення протоієрей Сергій Свято-Троїцького кафедрального собору. Він відзначив, що у цьому приміщенні планується зробити багато добрих справ і побажав сил та Божої підтримки.

Відкриваючи приймальню Максим Микитась пообіцяв, що зробить усе можливе для розвитку Чернігівщини: «Завдання нашої команди спрямоване на задоволення потреб чернігівців. Щоб молодь хотіла тут жити, ми повинні працювати над розвитком підприємств, створенням робочих місць, гідних умов життя та відпочинку».

Нардеп також повідомив, що у приймальні чернігівці отримають допомогу у вирішенні не лише поточних питань, а й безкоштовну юридичну консультацію.

Символічну стрічку урочисто перерізали Народний депутат Максим Микитась та мер Чернігова Владислав Атрошенко. 

Громадська приймальня Народного депутата України Микитася Максима Вікторовича працює за адресою:

м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7

тел. (0462) 937-590

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18:00

Коментарі – 2
Босько Татьяна Николаевна
17.04.2019
Уважаемый Максим Викторович помогите пожалуйста вся надежда на вас мы родители детей которые учатся в Карховской школе. Нашу школу хотят реорганизовать, а детей отправить в Михайло-Коцубинск на наши просьбы этого не делать местные депутаты не реагируют у нас 34 ученика. Подробности проблемы мы рассказывали вашему заму в приличной встречи в пятницу 12.04.2019.В Михайло-Коцубинске 19.04.2019 будет сессия где депутаты скорее всего проголосуют за реорганизацию школы. Что нам делать? Куда обращаться? Родители и учителя тоже будем на этой сессии. Очень просим помогите. C ув. родители.
Булат Олександр
04.02.2019
Доброго дня, наше підприємство (ФОП Булат О.М.) займається виготовленням та встановленням металевих конструкцій, а саме: - металеві утерлені двері багатоповерхових будинків, - металеві двері у підвальне приміщення, - металеві контейнери для сміття, - металеві урни, - лавочки та ін. Ми можемо бути Вам корисні у Вашій програмі по благоустрію будинків та прилеглих територій. Ми вже виконували роботи по виготовленню та встановленню вхідних дверей на одній з вулиць м.Чернігова по Вашій програмі. Але нас наймали посередники. Пропоную наші послуги (без посередників) для виконання робіт по Ваших програмах. Детальнішу інформацію про наші вироби та послуги можете ознайомитися на сайті bulat.cn.ua наші телефони 050 5454196 або 093 7163096 Олександр. С повагою та надією на подальше співробітництво, Булат Олександр.
Більше коментарів
Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок