Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниУ фундамент школи сховали капсулу з посланням нащадкам

У фундамент школи сховали капсулу з посланням нащадкам

11.11.2011
0 коментарів

У фундамент школи сховали капсулу з посланням нащадкам

П'ятого листопада в селі Рудьківка Бобровицького району відбулася довгоочікувана для жителів подія. У цей день освячувалося будівництво школи, а в фундамент закладалася капсула з посланням нащадкам.

На урочистості приїхало багато почесних гостей. Серед них і перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко, голова Бобровицької РДА Іван Захарченко, президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась, директор ТОВ «Північно-Український Будівельний Альянс» Андрій Якусевич.

Подія була особливо радісним для дітей, які незабаром зможуть навчатися в новій школі, в хороших умовах. Саме про це говорив в своєму виступі Максим Микитась, який запевнив, що при будівництві будуть використовуватися новітні технології і цей навчальний заклад буде в числі кращих в Україні.

В даний час в Рудьковською загальноосвітній школі І-ІІІ ст. вчиться 113 дітей. Нове будівля розрахована майже на дві сотні учнів. Здача об'єкту запланована на тридцяте червня 2012 року.

На жаль, не так часто в наших селах відбуваються такі події. І батьки, і діти з радістю чекають швидкого новосілля. Залишається тільки побажати будівельникам успішної роботи і своєчасної здачі важливого об'єкта.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок