Зворотний зв'язок
Головна сторінкаНовиниЖителі Чернігівщини довіряють Максиму Микитасю представляти свої інтереси в парламенті

Жителі Чернігівщини довіряють Максиму Микитасю представляти свої інтереси в парламенті

20.06.2019
0 коментарів

Чернігівський окружний народний депутат Максим Микитась планує балотуватися по своєму 206-му округу. Про це він оголосив у понеділок, 17 червня. Своїми роздумами щодо цього кроку він поділився з читачами нашого видання.

Максим Микитась пояснює: він кілька днів пробув у поїздці округом, поспілкувався з жителями Чернігова, Чернігівського та Ріпкинського районів. Відправився туди, щоб почути думки виборців стосовно того, як нині розвивається регіон. Чи задоволені люди темпами змін? Якою бачать перспективу для цього куточка Чернігівщини?

«Ми чимало обговорили разом: те, як змінився цей куточок Чернігівщини за останні три роки, скільки було зроблено: ремонти шкіл, садків, закупівля меблів, обладнання, запровадження стандартів енергоефективності, дороги, вуличне освітлення. Медичний потяг, благоустрій центру Добрянки, оздоровлення дітей, соціальний транспорт. Тобто корисного за ці роки було таки чимало. Люди кажуть: треба продовжувати розвивати райони, село, сприяти покращенню місцевої інфраструктури. Їхні очікування і справді високі: вони хочуть і мають право жити, працювати, творити в комфортних умовах. Я радий, що саме мені вони довіряють допомогти посприяти цьому. І я дуже хочу виправдати цю високу оцінку», — сказав нардеп.

Представники Максима Микитася підготували пакет документів для реєстрації його кандидатом. Найближчим часом ці папери надійдуть до Центрвиборчкому для перевірки. Ну, а поки триває робота в окрузі. Тут є над чим працювати.

«Із жителями Чернігівського та Ріпкинського районів говорили про те, як зробити їхнє життя кращим. Десь є питання щодо графіку руху автобуса, десь виникають моменти із забезпеченням водою. Працюємо над вирішенням цих проблем. Нещодавно відзначали професійний день медика. Я безмежно вдячний людям у білих халатах. І я буду докладати ще більше зусиль, щоб їхня робота була комфортною. Ведуться поточні ремонти в усіх центрах медицини в Добрянці, Замглаї, Вишневому, Вербичах, Радулі, Сибережі, Нових Яриловичах, Малинівці, Шевченковому. Крім того, для них уже були закуплені меблі й обладнання. Зараз час для рішучих змін», — резюмував Максим Микитась.

І це дійсно так. Бо на черзі — амбітні проекти зі створення двох скверів на Масанах у Чернігові, парків у Ріпках та Любечі, проект благоустрою центральної частини селища в Добрянці, енергоефективність для школи в Нових Яриловичах тощо.

Саме завдяки Максиму Микитасю Чернігівщина отримала тільки в 2018–2019 роках понад 50 млн грн додаткових інвестицій. І ще більше можна залучити протягом цього року, якщо на це буде воля чернігівців.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок