Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗроблено2 мільйони на перетворення Добрянки

2 мільйони на перетворення Добрянки 03 Листопада 2017

03.11.2017
0 коментарів

У Добрянці Ріпкинського району щойно стартували роботи з реконструкції центральної частини селища.

У прикордонному містечку триває активна фаза з облаштування проїжджої частини. Уже зроблені та укладені бордюри. Тривають приготування до укладання асфальту.

Однак через негоду та часті дощі з цими роботами довелося поки зачекати, інформує народний депутат Максим Микитась. Він зауважує, що цей проект є життєво важливим для населеного пункту. Нагадаємо, що жителі селища особисто звернулися до народного обранця з проханням допомогти відремонтувати вулицю Поліську, збирали підписи. Усі ці зусилля не були марними — народний депутат відгукнувся на звернення людей.

Улітку була виготовлена проектно-кошторисна документація, яка згодом успішно пройшла експертизу.

Потім нардеп домігся виділення фінансування.

Максим Микитась розповів, які перевтілення чекають на Добрянку: «Ще навесні цього року в нас була дуже емоційна розмова з добрянцями. Вони вболівають за своє селище. Хочуть бачити його красивим, сучасним, із якісним транспортом та можливостями для розвитку громади. І ми спільні в цій думці. Будемо робити тут ремонт дорожнього покриття, а також велодоріжки для малечі, відремонтуємо паркан, вуличне освітлення поліпшимо. Загальний кошторис ремонту центральної частини Добрянки наближається до 2 мільйонів гривень»

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок