Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоДовгоочікувані м’ячі для молодих волейболістів

Довгоочікувані м’ячі для молодих волейболістів 23 Травня 2017

23.05.2017
0 коментарів

Сказав — зробив, пообіцяв — виконав. За таким принципом працює народний депутат України Максим Микитась. Для спілкування зі своїми виборцями він приїжджає у найвіддаленіші населені пункти свого округу.

«Ми їздимо по селах, намагаємося звернути увагу держави, можновладців на проблеми села і робимо певні кроки, щоб виконати запити, які отримуємо від виборців. Є глобальні питання, а є невеликі прохання. Але всі вони однаково важливі для людей, і моє завдання — їх задовольнити», — сказав Максим Микитась на зустрічі в Любечі.

Під час одного з візитів до любецької школи він звернув увагу на шкільну волейбольну команду. Дві команди волейбольного клубу «Любеч» грають на першості області та представляють свій селищний клуб на рівні сильних шкільних команд міст Ніжина, Прилук, Чернігова. Але матеріальна база для їхніх тренувань абсолютно незадовільна — холодний спортивний зал, який давно вже потребує капітального ремонту, стара волейбольна сітка і розбиті м’ячі.

На новорічні свята волейболісти школи отримали від Максима Микитася подарунки, про які мріяли, — шість волейбольних м'ячів, за кількістю учасників команди.

«Максим Вікторович побачив результати нашої роботи й умови, у яких досягаються успіхи, — прокоментував цей приємний сюрприз учитель фізичної культури Василь Тріхліб. — У нашому волейбольному клубі займаються любечани від молодших школярів до студентів вишів. Але державної підтримки на розвиток клубу ми не отримуємо. Діти займаються волейболом і їздять на змагання завдяки допомозі батьків, селищних підприємців і директора школи».

Молоді волейболісти з радістю випробували нові яскраві м'ячі, порівнюючи їх з обшарпаними, якими вони грали багато років, та поласували новорічними солодощами від Максима Микитася.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок