Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоДва нових дитячих майданчика та футбольне поле з’явились на Чернігівщині завдяки зусиллям громади та підтримки Максима Микитася

Два нових дитячих майданчика та футбольне поле з’явились на Чернігівщині завдяки зусиллям громади та підтримки Максима Микитася 27 Червня 2016

27.06.2016
0 коментарів

Два нових дитячих майданчика та футбольне поле з’явились на Чернігівщині завдяки зусиллям громади та підтримки Максима Микитася

Продовжується реалізація програми з будівництва дитячих майданчиків на Чернігівщини. На минулому тижні в області з’явилося ще два осередки відпочинку, де діти зможуть розважатися, гратися та проводити дозвілля. 

Один з нових дитячих майданчиків побудували у Чернігові за адресою Дніпровська 6. Тут облаштували нову пісочницю з грибочком, поставили лавочки, зробили футбольне поле, якого тут чекали роками. Також вже зібрана і подана документація в ГУНП в Чернігівській області щодо облаштування поруч лежачого поліцейського - оскільки неподалік дві школи та дитячий садочок, до яких прилягає дорога з інтенсивним рухом. А це – пряма небезпека для дітей. 

Відкриття нового майданчика та футбольного поля перетворилося на справжнє свято з розвагами, іграми та солодощами. – Ми хочемо аби наші діти росли здоровими, гармонійно розвивалися, мали де відпочивати та гратися. Я дуже задоволений, що сьогодні по всій області будуються дитячі та спортивні майданчики, організовуються освітньо-розважальні заходи. Сьогодні у Чернігові на Дніпровській відкрили не лише майданчик, а й футбольне поле, про яке давно мріяли хлопчаки. Можливо, завдяки цьому полю тут виростуть майбутні зірки футболу, - розповів Максим Микитась.

Ще один дитячий майданчик з’явився у селі Іванівка. Дорослі та діти вже кілька років просили місцеву владу відгукнутися і допомогти зі встановленням такого об’єкту, адже тут живе дуже багато дітей. Почув людей та відгукнувся на їхнє прохання Максим Микитась. 
На додачу до нового яскравого майданчика тут також організували повноцінне дитяче свято з конкурсами та фізрозминкою. А ще зробили подарунок для місцевої школи – придбали нову музичну апаратуру. 

– За результатами громадських слухань у Іванівці облаштований дитячий майданчик, проведено дитяче свято, на якому діти не лише розважалися, а й дізналися багато корисних речей. Наприклад, як правильно поводити себе на природі, на воді. Також місцева школа отримала музичну апаратуру. Виконано усе, що необхідно було громаді, - пояснив Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок